Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AirAqua SuperSet malý

AirAqua SuperSet malý

ID produktu:

he5em

SuperSet

Se SuperSety poskytuje Air-Aqua vysoce kvalitní řešení, s variantami pro Koi a koupací jezírka do obsahu 100 m3.

SuperSet se vyznačuje extrémně malými rozměry, kvalitním výběrem materiálů a velmi jednoduchým ovládáním, které lze částečně automatizovat. Protože je SuperSet navržen jako celkový koncept, máte dokonale koordinovanou filtrační sadu.

Koi nebo jezírko potřebuje dobrou filtraci, aby byla zaručena kvalita vody, a to i v dlouhodobějším výhledu. Dobrá kvalita vody, biologická a optická, znamená: 

  • čistá voda
  • žádné plovoucí nečistoty
  • žádný amoniak a dusitan
  • nízký bakteriální tlak
  • žádné plovoucí řasy
  • zápach sladké vody

Aby toho bylo dosaženo, bylo v SuperSets kombinováno více technik filtrování. 

Téměř každý filtrační systém je schopen udržet kvalitu vody v přiměřeném stavu během prvního roku. U špatných  systémů se problémy objevují až ve druhém nebo třetím roce. 

Dobrý systém je schopen odstranit odpad z rybníka. I když rybník běží déle, musí filtrační systém zaručit dobrou kvalitu vody. K dosažení tohoto cíle je nezbytná dostatečná filtrační kapacita a cirkulace vody. Vyšší cirkulace vody často znamená vyšší náklady na energii. Proto jsou SuperSety od Air-Aqua konstruovány tak, aby bylo dosaženo maximální cirkulace vody s minimálními náklady na energii. 

SuperSet je připojen k rybníku jako gravitační uspořádání. Voda vstupuje do SuperSieve, například prostřednictvím spodního odtoku nebo skimmeru rybníka. V malém SuperSet je ponorná UV lampa integrována do SuperSieve. Za SuperSieve je systémové čerpadlo (Air-Aqua 17 / FlowFriend), které pak čerpá vodu přes SuperBead. U velké sady SuperSet je za ní připojena UV lampa (volitelná u malé sady). Voda pak odtéká zpět k rybníku z UV lampy. 


Předfiltrace : SuperSet má SuperSieve pro předběžnou filtraci. V závislosti na přání může být velká sada dokonce vybavena 2 SuperSieve. 

Hlavní filtrace:
Hlavní filtraci zajišťuje SuperBead Small (malá sada) nebo Large (velká sada). S toky resp. 14 a 25 m3 / h jsou rybníky Koi o 25 resp. 50 m3 k realizaci a rybníky 40 resp. 100 m3 

Čerpadla:
Použitá čerpadla jsou úzce přizpůsobena SuperSetům, jsou velmi energeticky účinná a velmi kvalitní. Air-Aqua 17 je standardně vybaven pro malé sady a FlowFriend pro SuperSet Large. Tímto způsobem můžete přesně sladit množství vody, která má být čerpána, k potřebám vašeho rybníka a ryb ve velkém souboru.

UV:
Standardní sada 40 wattů amalgámu UV se dodává s malou sadou. Toto je již předem sestaveno v SuperSieve. Jako alternativu si můžete také zvolit externí 130 wattový amalgám; je vybaven kompletním pouzdrem z nerezové oceli a je předem namontován na SuperSieve. Kromě zabíjení řas, 130 watt amalgám také drasticky snižuje bakteriální tlak. 

Výběr amalgámu je jednoduchý: energeticky efektivní (50-70% účinnější než TL nebo T5) a dlouhá životnost lampy (16 000 namísto 8 000 hodin)

Proplachovací čerpadlo:
Každý SuperSet je standardně vybaven samostatným proplachovacím čerpadlem. V případě proplachu je čerpadlo systému vypnuto a proplachovací čerpadlo je zapnuto. SuperBead je nasáván prázdný a špinavá voda je čerpána přímo do kanalizace.

Automatické proplachování
SuperSet může být volitelně vybaven automatickým proplachovacím ventilem pro filtr SuperBead. U tohoto stroje je třeba čas od času vyčistit pouze SuperSieve. 

Potrubí a montáž - Plug & Play
SuperSet je dodáván včetně všech spojení mezi různými produkty. Všechny trubky pro SuperSet jsou vyrobeny v 90 mm. To zaručuje maximální průtok s minimálním odporem (= náklady na energii). Na SuperSetu bylo učiněno opatření, které umožňuje částečné vysílání vody přes SuperBead nebo dokonce úplně obejít. Tímto způsobem není poškozena biologie filtru SuperBead, když je voda ošetřena například léky. Navíc, s velkým SuperSet (s extra SuperSieve) je možné čerpat 50 m3 / h s FlowFriend, přičemž jedna polovina prochází SuperBead (který zvládne maximální průtok 25 m3 / hod) a druhá polovina přes obtok . Například obrat UV a předfiltrace je velmi velký,

Pro připojení potrubí se používá také více flexibilních spojek. Díky tomu je sada snadno demontovatelná a vibrace jsou ze systému odstraněny. Všechna připojení k a ze sady jsou standardně vybavena pružnými spojkami: 100% Plug & Play!

ROZMĚRY MM 120 x 80 x 100
KOI-RYBNÍK M3 25
KOUPÁNÍ / KOUPÁNÍ M3 70
HMOTNOST KG 120,0000
EAN 8717591051435

97 000 Kč

včetně DPH