Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AirAqua SuperSystem Medium

AirAqua SuperSystem Medium

ID produktu:

E2616

SuperSystem se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou energie, mimořádně malými rozměry, vysoce kvalitními materiály a plně automatickým provozem.

Protože byl systém SuperSystem navržen jako integrovaná koncepce, všechny jednotky, které vytvářejí filtrační sadu, jsou navzájem perfektně přizpůsobeny.

Komplexní a může být pohřben, což znamená, že není nutný samostatný filtrační sklep.

Systém SuperSystem může být instalován také jako systém dodávaný s čerpadlem -čerpadlové zapojení.

SuperSystem je konstruován následovně: - nasávání se šmýkadlovými ventily 110 mm VDL, které jsou namontované na vnitřní straně

 - Bubnový filtr střední nebo velký, namontovaný ve vlastním rámu

- Tlakové čerpadlo + elektronika pro buben je plně integrovaná

- Namontované ponorné UV 80 W amalgám

- Filtrování posuvné vrstvy včetně namontovaných vzduchových membrán

- Výstup se smykovými ventily VDL 110 mm, které jsou také namontovány na vnitřní straně předfiltrace: Voda vstupuje do vstupu SuperSystému například přes dnovou vpust nebo čerpadlem.

SuperSystem je dodáván s posuvnými ventily VDL, které jsou na jedné straně opatřeny běžným připojením 110 mm a na druhé straně potrubím tabulového stolu.

To umožňuje instalaci posuvných ventilů na vnitřní straně systému SuperSystem a úplné zakopání systému.

Voda proudí do - zcela automatického - bubnového filtru.

Odstraní se zde nečistota větší než 60 mikronů (0,06 mm). Zachycená nečistota se zcela automaticky odstraní z bubnu. Senzor hladiny vody zjistí, zda přes buben protéká dostatek vody. Pokud se bubnové síto příliš ucpe, automaticky se opláchne. Buben se pak vyčistí vysokotlakými tryskami a nečistota se dopravuje do kanalizace přes potrubí. Bubonové síto je umístěno uvnitř systému SuperSystem ve vlastním rámu z nerezavějící oceli.

UV:

Po přechodu přes bubnové síto je voda vedena přes několik 80 W ponorných UV amalgámových lamp s cílem zabít řasy. Vybrané ponorné UV lampy zabezpečují správný průtok vody přes UV s minimálním průtokovým odporem (= energetická ztráta). UV lampy jsou kompletně předmontované.

Biologická filtrace:

Hlavní filtrace je zajištěna pohyblivým lůžkem. Filtrační médium sestává z malých plastových prvků ,, helix ", které se pomocí větrání udržují v pohybu. Tyto prvky zajišťují biologické rozložení odpadových materiálů, jako je například amoniak a dusitany. Filtr s pohyblivým lůžkem také způsobuje minimální ztráty průtoku vody. Několik vzduchových membrán jsou předinstalovány pod pohyblivou postelí, která je vybavena všemi trubkami. Platí zde i princip Plug & Play.

Výstupy systému SuperSystem jsou také vybaveny posuvnými ventily VDL. Tyto jsou vybaveny vnitřními sacími koši, aby se zajistilo, že filtrační materiál zůstane v krytu.

Různé SuperSystémy nabízejí vysoký stupeň flexibility, pokud jde o připojení vnějších potrubí. Ty mohou být připojeny na koncích i na boku. Je také možné konfigurovat celou jednotku jako čerpací systém.

80 W ponorný UV amalgám: 3

Rozměry (cm): 180 x 100 x 100

Kapacita bubnu 70 (m³ / h):

Rybník m³: 140

Vzduchová membrána 75 cm: 3

Max. 70m³ / hodina: 

Medium pohyblivého lůžka (L): 200

Posuvný ventil VDL 110

Plavecký bazén / biobazénu m³: 250

325 000 Kč

včetně DPH