Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Aqua Dry Instant 130g/10 000 L

Aqua Dry Instant 130g/10 000 L

ID produktu:

adany

Aqua Dry Instant jsou suché bakterie s vynikajícími účinky. Po celá léta jsou naše filtrační bakterie zavedeny v tekuté formě, nyní získáte ještě vyšší koncentraci i v sušené formě.
Ideální startér filtru pro odbourávání amonia a dusitanu

Nové bakterie Aqua Dry Instant nabízíme v složení 5 x 108 , tato koncentrace je nejlepší vzhledem k ceně, co by jsme Vám mohli nabídnout.

Aqua Dry Instant jsou při kontaktu s vodou a kyslíkem okamžitě aktivní. Ihned po zavedení do jezírka nebo filtru se bakterie množí , takže požadovaný účinek nastane během 12-36 hodin. Bakterie Aqua Dry Instant rozvíjejí svoji aktivitu při teplotě vody nad 10 ° C. Jsou ideální pro opětovnou aktivaci rybníka po zimě nebo pro opětovnou kultivaci filtru, který byl ohrožen léčbou. V případě užívání léčiva však musí být zbytky léčiva odfiltrovány pouze rozsáhlou výměnou vody nebo aktivním uhlím. Bakterie Aqua Dry Instant jsou uzavřené a suché po dobu 3 let,

 

Uvedená částka je optimálně vypočtena. Při nedostatečném dávkování již není poskytována optimální účinnost. Při optimálním použití okamžitě zjistíte, že tyto znečišťující látky jsou téměř nezjistitelné. Samozřejmě ne všech 132 bakteriálních kmenů se může vyvinout rovnoměrně, takže některé odplaveny. Opakované dávkování obnoví starý stav. 

 

999 Kč

včetně DPH