AquaForte AI bezdrátový bazénový robot M60

AquaForte AI bezdrátový bazénový robot M60

ID produktu:

e7ytu

Profesionální bazénový robot, který dokáže čistit až 6 hodin – a to vše bez kabelů! Bazénový robot čistí velmi efektivně vysokou rychlostí ve tvaru „S“. Robota lze naprogramovat pomocí aplikace.

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Rychlé čištění pomocí koše 100µ
  • Efektivní čištění se vzorem „S“
  • Velký sací výkon
  • ovládání APP

Průlom v ceně a technologii! Bazénový robot profesionální kvality, který dokáže čistit až 3 hodiny (M30) nebo dokonce až 6 hodin (M60). Díky inteligentní technologii AI invertoru běží motory na 20 % - 100 % (obvykle <50 %), což znamená, že baterie vydrží déle  a spotřeba energie je velmi nízká.  A nejlepší na tom je, že robot běží bez kabelů.

Před spuštěním svého programu robot nejprve naskenuje bazén, aby určil nejúčinnější cestu čištění. Robot má pokročilý čisticí výkon s více senzorovým ovládáním a infračerveným naváděcím systémem.

Patentovaný „S-pattern cleaning“ zajišťuje úsporu času a baterie, protože robot „neprojíždí tam a zpět“ bazénem, ​​ale sleduje pevný „S-pattern“, který účinně a důkladně čistí bazén!

Maximální velikost bazénu je 6 x 20 metrů. Vzhledem k velikosti filtračního koše by se robot neměl používat v koupacím jezírku.

Tento robot je nejrychlejší ve své třídě, což zase znamená velkou úsporu času! Obzvláště výkonný motor zajišťuje vysoký sací výkon, takže robot může čistit stěny bez námahy.

Flexibilita v nastavování a správě doby chodu a doby cyklů s provozním displejem přímo na zařízení. Díky inteligentní aplikaci „AI-Bot“ se robot snadno používá a programuje. Prostřednictvím aplikace lze například zvolit interval čištění 1, 2 nebo 3 dny, nastavit délku čištění (v krocích po 10 minutách) a vybrat si mezi čištěním pouze podlahy nebo čištěním podlah a stěn. Aplikace automaticky poskytuje robotovi aktualizace softwaru.

Bezdrátové bazénové roboty AquaForte AI jsou vybaveny speciální funkcí, která v zimě deaktivuje baterii, aby se prodloužila její životnost.
 

3 roky záruka výrobce

Model Robot M30 Robot M60
Doba provozu v pozemním režimu (h) 3 6
Provozní režim podlaha, stěna, vodoryska (h)
2 3.5
Doba nabíjení (hodiny) 3 6
balíček baterií  5,2 Ah (131 Wh) 10,4 Ah (262 Wh)
Kapacita filtru (L) 3.2
Výkon (W) 30 - 110W
Počet motorů 3
Hmotnost netto/brutto (kg) 11,5 / 16,5 12,0 / 17,0
Rozměry (DxŠxV) mm  

Produktové video

https://www.youtube.com/watch?v=SFkCNR0Fcbs&ab_channel=AquaForte

 

50 690 Kč

včetně DPH
EAN: 8717605135922
Hmotnost: 30 kg