Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Aquaforte Blue ECO 900

Aquaforte Blue ECO 900

ID produktu:

u3eqa

Obecné výhody Blue Eco nastavitelná čerpadla
Energeticky účinné čerpadlo
Blue Eco je známá svou populární řadou nastavitelných a energeticky účinných jezírkových čerpadel. Čerpadla mají plně nastavitelný průtok a spotřebují až o 50% méně energie, což nejen šetří peníze, ale je také dobré pro životní prostředí.

Bezkonkurenční tok
Modely Eco 500 a 900 wattů jsou k dispozici také s pumpičkou. Tato speciální hlava čerpadla zajišťuje jedinečný průtok: hlava je nižší než u normální hlavy Blue Eco, ale to je kompenzováno enormní kapacitou vody. Hlava čerpadla je v duplexu, a proto je 100% odolná vůči chloru a mořské vodě.

Inteligentní regulátory
Všechny modely Blue Eco mají svůj vlastní ovladač. Na displeji lze odečíst provozní hodiny, spotřebu energie, energii a rychlost. Displej také poskytuje velké množství dalších zpráv, například s ohledem na poruchy. Regulátory mají také čtyři programy časovače, které dokážou univerzálně nastavit čerpadlo pětkrát denně, a to jak z hlediska kapacity, tak z hlediska délky. Tyto regulátory mají navíc plně automatickou ochranu s alarmem proti chodu nasucho. Všechna čerpadla mají vstup 0-10 V, takže čerpadlo lze ovládat na dálku.

Certifikace
Kromě standardní evropské certifikace CE je Blue Eco jako jediný ve své třídě také německým „TÜV Prüfungs- und Testzertifikat“. To poskytuje další záruku kvality a bezpečnosti. Kromě toho je každý regulátor důkladně testován University of Shenzen, po kterém je čerpadlo dodáno s testovacím certifikátem.

Modely Blue Eco 240 a 320 se skládají ze stejného čerpadla, ale každý model má svůj vlastní ovladač. Model o výkonu 240 W je čerpadlo o výkonu 320 W s regulátorem 240 W. Tento řadič je podobný řadiči 320 wattů, ale má menší výkonový modul True Sine Wave. Regulátory nabízejí mnoho možností, jako jsou funkce časovače a ochrana proti chodu naprázdno.

56 900 Kč

včetně DPH