Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AquaForte Prime Power Signal UV-C 75 Watt

AquaForte Prime Power Signal UV-C 75 Watt

ID produktu:

unuse

Profesionální verze velmi oblíbeného AquaForte Power UV-C. AquaForte Prime Power Signal UV-C je vybaven LED časovačem, který nepřetržitě zobrazuje stav lampy jasně barevně. Stav LED: zelená: vše v pořádku; blikající zelená: téměř konec životnosti lampy; červená: konec životnosti lampy. Po výměně lampy lze časovač resetovat, aby se odpočítávání začalo znovu.

Jednotka je vybavena pouzdrem z nerezové oceli a 3 přípojkami (2 x 63 mm a 1 x slepý kryt), plus 2 speciální hadicové konektory (32/38/40/50 mm) pro ještě více možností instalace. Jednotka je také vybavena lampou T5 pro optimální provoz (9000 hořících hodin). Vybaven elektronickým předřadníkem pro optimální provoz. Průměrná životnost předřadníku je ± 5 let. Žárovka T5 poskytuje čistou hodnotu záření 25 000 mikrovodů. Pracovní tlak maximálně 2 bar. Udržuje bakterie a řasy pod kontrolou.

Maximální rybník: 70 m³
Maximální průtok m³ / hod: 20

11 600 Kč

včetně DPH