Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
AQUAKING RED LABEL HAPPY COMBI FILTER 25/30 - ČERPADLOVÉ ZAPOJENÍ

AQUAKING RED LABEL HAPPY COMBI FILTER 25/30 - ČERPADLOVÉ ZAPOJENÍ

ID produktu:

7u3yb

Kombinované filtry JOY a Happy z kolekce Red Label nabízejí vysoce kvalitní a velmi kompletní filtrační systém za nejlepší možnou cenu. Tyto filtry Red Label jsou standardně dodávány s řadou jedinečných doplňků. Tyto modely jsou například vybaveny vestavěným proplachovacím čerpadlem. Výsledkem je menší hlučnost, menší zástavbový prostor pro celý filtr a efektivnější fungování bubnového filtru.

Tyto filtry jsou standardně vybaveny vestavěnou UVC jednotkou s 40W HO lampou. Tato jednotka zajišťuje křišťálově čistou vodu v jezírku ničením řas, bakterií a plísní. To znamená, že UV zařízení ve vašem potrubním systému může být eliminováno, což podporuje optimální průtok.

Filtry JOY a Happy jsou od roku 2021 vybaveny naším novým patentovaným systémem těsnění bubnových filtrů. Ochranný kryt zabraňuje působení UV záření na těsnění bubnu a zaručuje tak dlouhou životnost. Unikátní dvojitý kartáčový systém v bubnovém filtru zajišťuje, že kanál pro odvod nečistot zůstává čistý, takže filtrační systém je ještě více bezúdržbový.

Kombinovaný filtr JOY a HAPPY má velmi kompaktní konstrukci, která je standardně vybavena veškerým komfortem. 3 filtrační místnosti jsou vybaveny bubnovým filtrem, filtrem s pohyblivým ložem a místností, kterou lze podle potřeby vyplnit například filtračními vložkami. Vnitřní oplachové čerpadlo, vestavěná UVC jednotka, vzduchové trubice a 2letá záruka doplňují tento set.

Joy  filtr je k dispozici jak v gravitační, tak v čerpací verzi

Filtrační materiál se skládá z: 2 m² filtrační vložky Red-x a 50 litrů Hel-X 

Rozměry d x š x v  1030 x 866 x 990 mm
Velikost panelu 400 x 400 mm
Filtrační panel velikosti ok 120 um
Maximální průtok 25 000 litrů
Maximální obsah jezírka 30 000 litrů
Maximální kapacita koi jezírka 20 000 litrů
Vstup 3x 110 mm
Výfukové potrubí 2x 110 mm
proplachovací čerpadlo Interní G800103
UVC vestavěná jednotka 40W INOX
přívod vzduchu 2x 50x300 mm
   
 

Doprava zdarma 

73 600 Kč

66 260 Kč

včetně DPH