Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Chozame prim 4,5mm/ 1 l

Chozame prim 4,5mm/ 1 l

ID produktu:

a6yja

Varianta krmiva:

  • Složení: Rybí a masové moučky, rybí vývar, rybí tuk, obiloviny, kvasnice, aminokyseliny, aj. 
  • Obsah živin: Bílkoviny (NL) 34 %, tuk 12 %, vláknina 2,1 %, vitamin A 11 000 IU (mezinárodní jednotky , vitamin D3 2 500 IU, vitamin E 200 mg,/kg + soubor stopových prvků a antioxidanty!
  • Charakteristika: Plnohodnotné, potápivé krmivo v peletkách o průměru 4,5 mm. Krmivo je vyrobeno extruzí z vysoce  kvalitní směsi, sestavené pouze z výběrových surovin! Je určeno jako základní krmivo, především pro jesetery, které potřebují krmivo o vyšší dávce bílkovin a nižšším obsahu tuku. Krmivo je vyrobeno špičkovou technologií, která zaručuje jeho vynikající stravitelnost a tím i minimální  znečištění vody.Má vysoký obsah bílkovin a snížený podíl tuků, což je poměr nutný pro intenzivní výživu jeseterovitých ryb. Peletky se dobře potápí a pozvolna měknou takže ryby mají dostatek času na to, aby je na dně našly.
  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby sežrat v krátkém čase, aby zbytečně nezůstávalo krmivo na dně bez povšimnutí. Krmivem se dá občas prokrmit i kaprovité ryby, a to na vylepšení krmné dávky, zvýšení příjmu bílkovin, nebo na jaře, na rychlejší zlepšení kondice! Preventivně stačí 2 - 4 x týdně po 1 dávce. 

103 Kč

včetně DPH