Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Colombo Algadrex 1000ml na 10000L vody

Colombo Algadrex 1000ml na 10000L vody

ID produktu:

E576

V rybnících, většinu problémů způsobují zelené řasy. Rostliny mají snížený přísun světla, úroveň kyslíku a kvalita vody se snižuje. Zlikvidované  řasy plavou na povrchu vaší vody, klesají ke dnu, nebo se budou shromažďovat ve filtru. To znamená, že organické přetížení vašeho rybníka povede ke kolapsu.

Doporučuje se, abyste odstraňovali odumřelé řasy, pomocí jemného podběráku a důsledně čistili filtr.

Colombo Algadrex Dávkování: 300 ml na 6000 LTR vody v jezírku. (Balení je ve třech balení určených pro 2000 l vody) Nepřehánět! Je velmi důležité, aby se dávka dodala co v nejpřesnějšího poměru pro správnou léčbu. Proto musíte vypočítat objem vašeho jezírka před dávkováním.

Vždy vyzkoušejte kvalitu, vody v jezírku před použitím Colombo Algadrex. Musíte zajistit uhličitanovou tvrdost (KH) na minimálně 6. testovací proužek je zahrnut v tomto balení.

Před zpracováním: UV lampy a generátory ozonu nechte vypnuto 1 týden po léčbě. Nefiltrovat přes uhlík nebo zeolit

Vypněte vzduchové čerpadla (alespoň na 2hodiny) Snižte oběh vody pro dosažení nejlepších výsledků. Jakmile odstraníte zelenou vodu, pravidelné užívejte Colombo Bi-clear co pomáhá udržet vodu čistou a zdravou.

999 Kč

včetně DPH