Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

FATRANYL-PVC lišty vnější i vnitřní 2m

FATRANYL-PVC lišty vnější i vnitřní 2m

ID produktu:

a4esy

Profily z poplastovaného plechu FATRANYL-PVC Popis výrobku: FATRANYL-PVC je žárově pozinkovaný plech, opatřený z obou stran ochrannou vrstvou laku a na vrchní straně vrstvou měkčeného PVC. 

Užitné vlastnosti poplastovaného plechu jsou dány především použitím kvalitního plechu, vhodného pro aplikace ve stavebnictví a složením PVC vrstvy zaručujícím vysokou UV odolnost a odolnost proti tepelné degradaci při svařování horkým vzduchem. Plechy FATRANYL-PVC nevyžadují po celou dobu životnosti žádnou údržbu či obnovu PVC vrstvy. 

FATRANYL-PVC vyhovuje požadavkům normy EN 14783.

Použití: Poplastovaný plech je určen pro liniové kotvení a obvodové ukončovací prvky hydroizolačních povlaků na bázi PVC-P fólií. Aplikace: Zpracování plechů FATRANYL-PVC (stříhání, ohýbání, tvarování apod.) je obdobné zpracování samotného plechu bez PVC-P vrstvy s tím rozdílem, že tyto plechy nelze spojovat pájením, resp. svařováním. Spojování a napojování je možné na sraz s dilatační mezerou nebo přeložením a následným přeplátováním. 

Poplastované plechy FATRANYL-PVC jsou svařitelné horkovzdušnými svařovacími přístroji se všemi hydroizolačními fóliemi systému FATRAFOL-A na bázi PVC-P.

Rozměry a základní údaje k balení:

 tloušťka plechu 0,6 mm, tloušťka PVC-P vrstvy min. 0,6 mm

 dodáván standardně v tabulích o rozměru 2 x 1 m

 tvarované profily – tvary a rozměry 

Vzhled a barevné provedení:

 standardní barva je světle šedá

 dále v odstínech dle tabulky 

 

194 Kč

včetně DPH