Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

FIAP Air Active OxyFlow

FIAP Air Active OxyFlow

ID produktu:

a4aja

Plovákový provzdušňovač s výkonnou vodní funkcí a přepínatelným LED osvětlením. Motor čerpadla lze regulovat od 0 do 100%.

 

Kompletně připravená sada pro větrání velkých zahradních jezírek, rybníků a ozdobných jezírek, např. Na golfových hřištích a v parcích, a mnoha dalších aplikacích.

 

Vodní fontána má poloměr paprsku 2 - 2,5 metru. Proto je čerpadlo nevhodné pro malé rybníky.

Všestranný provzdušňovač vody. Kompaktní, výkonný, vizuálně přitažlivý. Plovákový provzdušňovač včetně zabudovaného, ​​přepínatelného LED osvětlení. Motor čerpadla lze měnit ovládáním od úrovně 0 - 100 pomocí trojúhelníkových tlačítek. Po uvolnění tlačítka ovládací prvek ukazuje aktuální spotřebu energie (watt). Poslední nastavená úroveň výkonu zůstane zachována i po odpojení od napájení. Ovládání pomocí časovače je proto možné bez problémů. Nejjednodušší manipulace pro maximální pohodlí a flexibilitu. Axiální vrtulová technologie a optimalizovaná technologie motoru zajišťují vysoký výkon s ekonomickou spotřebou energie. Kompletně připravená k připojení pro ventilaci zahradních jezírek, rybníků a dekorativních rybníků, např. Na golfových hřištích a v parcích, a mnoha dalších aplikacích.

 

 

  • Efektivní otřesy
  • Vstup životně důležitého kyslíku
  • Snadné použití
  • Kompaktní a výkonný vodní prvek
  • Včetně přepínatelného osvětlení
  • Délka kabelu cca 10 metrů
jmenovité napětí 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
Spotřeba energie ve wattech 115
Maximální rychlost dodávky v litrech za hodinu 20 000
Typ lampy VEDENÝ
Počet LED v kusech 6 x 6 W.
Světlá barva Bílý
Třída ochrany IP44
Délka kabelu v metrech cca 10
Možnost instalace ponořený
barva modrý
Hmotnost v gramech 5700
Rozměry v milimetrech

Ø 400 x H 243

 

FIAP Air Active OxyFlow Regelbare Belüftungspumpe - Fiap Pumpen -  Teichpumpen - Teichtechnik

7 990 Kč

včetně DPH