Filterkugeln / Bubbles

Filterkugeln / Bubbles

ID produktu:

6y9y5

Varianta krmiva:

Tyto filtrační koule se skládají z agarových granulí naplněných bakteriemi . Všechny složky společně jsou namočeny do takzvané „mikroorganické polévky“, dokud koule nedosáhnou plné velikosti. Zabudovaná dodávka kyslíku udržuje mikroorganismy naživu po dlouhou dobu.
 

 

  • čistí vodu přirozeným způsobem
  • vytvářejí biologickou rovnováhu 
  • jsou rychlý startér filtrů 
  • rozkládájí amonium a dusitan 
  • snižují zatížení filtru až o 80%


Bakterie aplikujte po čištění, lécích a na jaře do jezírka nebo filtru.

 

Filtrační kuličky obsahují nitrifikační bakterie v koncentraci 5 x 10⁷ (jednotky vytvářející kolonie) a jsou netoxické pro lidi a zvířata. Po vstupu okamžitě zahájí práci a zajistí nejlepší možnou biologickou rovnováhu. 

Filtrační koule / bubliny jsou přidány přímo do filtru a postupně uvolňují bakterie filtru do vody, dokud se koule úplně nerozpustí. Díky kuličce je možné optimální dávkování, ideální filtrace probíhá. Zejména v komorách spirály plavou koule a postupně uvolňují svůj obsah. Umístěte do vícesložkového filtru do předposlední komory. Výsledkem je, že přilnou k materiálu a mohou se tedy optimálně vyvíjet. Po aplikaci zajistěte dobré větrání. U korálkového filtru umístěte pod síto předfiltru.

 

Samozřejmě můžete také vložit koule do rybníka, ale musíte se ujistit, že je ryby nevnímají jako jídlo. Pro ryby to není jedovaté


Aplikace:
Každých 10 dní přidejte do svého rybníka nebo filtru přibližně 70 filtračních koulí  na 10 000 litrů  vložte je do filtru nebo do jezírka.

 

1000 ml nyní obsahuje více než 300 bublin. Podařilo se nám zvýšit sílu koulí, takže je lze udržet déle. Silné bakterie naneste přímo na filtrační materiál. Umístěte do vícesložkového filtru do předposlední komory. Výsledkem je, že přilnou k materiálu a mohou se tedy optimálně vyvíjet. Po aplikaci zajistěte dobré větrání. U korálkového filtru umístěte pod síto předfiltru.

 

Po zavedení bakterií vypněte UV a ozonové systémy na 24 hodin.

 

 

Při použití s ​​poruchami v jezírku dostatečně větrejte, protože po infiltraci filtračních bakterií se obsah kyslíku v důsledku okamžité aktivity bakterií snižuje.

Vhodný pro teploty vody nad 10 ° C

650 Kč

včetně DPH