Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
Filtreau DRUMFILTER MINI

Filtreau DRUMFILTER MINI

ID produktu:

bugyz

Bubnový filtr Filtreau je předfiltrační systém nenáročný na údržbu, který poskytuje zdravou, čistou vodu, aniž by uživatel musel provádět každodenní údržbu. Sofistikovaný systém je standardně dodáván s Amalgamovou UV-C lampou. Čerpadlové i gravitační zapojení.

Vestavěný modul UV-C zajišťuje křišťálově čistou vodu. Sofistikovaný design a vysoce kvalitní materiály mají za následek vysokou intenzitu UV-C záření o vlnové délce přesně 253,7 nm. Vysoká dávka ozáření zabíjí téměř všechny bakterie, viry a plísně a poskytuje tak průzračnou, čistou vodu. UV-C záření také udržuje panel obrazovky bez biofilmu a růstu řas. Výsledkem je optimální výkon pro čistou a zdravou vodu!

Se svou inteligentní elektronikou poskytuje zařízení dostatečné varování, když UV-C lampa již nevydává dostatek záření, a proto je třeba ji vyměnit. Takže máte vždy perfektně fungující jednotku!

Rozměry:
93 x 53,5 x 48,5 cm (d x š x v)

34 900 Kč

29 990 Kč

včetně DPH