Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Filtreau UV-C SELECT 120W amalgan

Filtreau UV-C SELECT 120W amalgan

ID produktu:

pazaz

FILTREAU UV-C SELECT 120W Amalgam
Filtreau UV-C Select poskytuje křišťálově čistou vodu. Sofistikovaný design a vysoce kvalitní materiály vedou k vysokému UV-C záření s vlnovou délkou přesně 253,7 nm. Vysoká dávka záření ničí téměř všechny bakterie, viry a také houby, a tak poskytuje čistou a čistou vodu. To umožňuje snížit přidané chemikálie (např. Chlor) až o 80%, což zajišťuje přirozenější a zdravější vodu!

Díky mimořádně širokému pouzdru RVS316 je voda, která je přiváděna, přivedena na dlouhou dobu do kontaktu s UV-C zářením. Toto široké pouzdro také zajišťuje extrémně minimální tlakovou ztrátu během proudu vody. Pouzdro je z vnitřní strany leštěno, takže na stěnách nemohou přilnout téměř žádné nečistoty. To vše zajišťuje, že účinnost záření UV-C je zvýšena o dalších 35%.

Díky inteligentní elektronice zařízení signalizuje čas, kdy lampa již nevydává dostatečné záření, a proto je třeba ji vyměnit. Takto budete mít vždy dokonale funkční zařízení!

VÝHODY FILTREAU UV-C
- Zabíjí houby, bakterie a řasy. 
- Snižuje obsah chlóru a dalších chemikálií až o 80%! 
- Energeticky efektivní a šetrné k životnímu prostředí. 
- Extra velký reaktor pro delší dobu kontaktu. 
- 35% vyšší výtěžek UV-C prostřednictvím odrazu. 
- životnost lampy UV-C; 12 000 hodin. 
- Velmi snadná instalace. 
- 2letá záruka na výrobní vady.

24 900 Kč

včetně DPH