Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Filtreco Trickle Tower

Filtreco Trickle Tower

ID produktu:

6agu2

Trickle Filter Rieselfilter medium mit Wasserfall - Rieselfilter, Biotürme  & Biokammern - Teichfilter Trickle Tower efektivně rozkládá škodlivý odpad (bílkoviny, amonium, dusitany atd.) Rozpuští je ve vodě rybníka na neškodné sloučeniny. Znečištěná voda je distribuována do komory pomocí stříkací trubice, poté voda padá na velké plochy. Čím více ryb plave v rybníku, tím více odpadu je. Aerobní bakterie přeměňují tento odpad na dusičnan.

S tím vším vám může pomoci tento filtr. Postará se o biologický stupeň po předčištění pomocí např. Sievem, Bubnovým filtrem nebo Papírovým filtrem. Tyto věže jsou také ideální jako rozšíření vašeho stupně biologického filtru. Pokud máte někdy problémy s hladinami amoniaku nebo dusitanu, můžete si za svůj stávající filtr postavit věž, aby se vaše nitrifikace zdokonalila. Pokud máte existující gravitační filtr, jednoduše připojte po čerpadle udržovací filtr. Výstupní potrubí musí volně vést do jezírka.

Voda je čerpána do Trickle Tower pomocí rozstřikovací trubice o průměru 50 mm. Voda protéká jednotlivými komorami přes perforovanou podlahu zpět do rybníka. Hodně vodních perel zasáhlo další vrstvu, prasklo a zajistilo dobré okysličení.

K naplnění filtru doporučujeme jako filtrační médium skořápky Siporax, New² Bio Crystal, PORET® Aqua, Hel-X®, AquaClear, Nana Taro nebo ústřice. Tato filtrační média jsou potažena lehkým kyslíkem a jsou ideální pro vývoj prospěšných bakterií pro nitrifikaci. Zvláště v teplém období zajišťuje kyslík optimální větrání v jezírku. Vždy však používejte porézní filtrační média, aby se bakterie mohly usazovat.

Průtok vody: max. 15 000 litrů / hodinu
vstup: vnější závit 1 1/2 "
výstup : odtoková mísa - Waterfall

1. patro: 50 mm rozstřikovací trubice s 8 mm otvory
2. + 3. patro: prázdná nádoba s 10 mm otvory v zemi
4. patro : návrat do v jezírku s odtokovou vanou
můžete vybavit jedno patro filtračním materiálem až do výšky 17 cm.

náplň : Pokud si objednáte filtr , plníme podlahy následujícím způsobem:

  • 35 L Hel-X
  • 35 L Poret Aqua
  • 35 L New² Bio Crystal
  • 35 L AquaClear


Materiál: polypropylen, barva RAL 7032 Sahara

Včetně víka

Rozměry: D x Š x V 670 x 540 x 930 mm

Pokud naplníte komory BB rolí Nana Taro, do každého patra se vejde 1 velká jednotka.

S objemovým materiálem: New Bio Crystal, PORET Aqua, Zeolite atd. Se do filtru vejde 100 litrů filtračního materiálu.

Abyste zabránili vymytí filtračního materiálu, umístěte před výstupy podložku např. japonskou rohož.

22 000 Kč

včetně DPH