Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Filtreco Trickle Tower Large

Filtreco Trickle Tower Large

ID produktu:

E1661

Filtreco Trickle Tower Medium účinně přeměňuje škodlivé, rozpuštěné odpady ve vodě z rybníka na neškodné sloučeniny.

 

Čím více ryb plave v jezírku, tím více odpadu vznikne. Aerobní bakterie (bakterie, které se vyskytují v prostředí bohatém na kyslík) rozkládají tento odpad na dusičnany, což je látka, která je méně škodlivá pro kvalitu vody.

Dobrá kvalita vody je velmi důležitá pro udržení optimálního zdraví Koi.

V jezírku s optimálními hodnotami vody se bude Koi cítit pohodlněji a bude stimulován růst a vývoj ryb.

Voda vstupuje do filtru Filtreco Trickle Tower Medium v ​​horní části , kde je vedena přes 1 stříkací trubici 50 mm. Pod tímto místem je umístěna 1 tzv. odkapávací jednotka, která je opatřena perforovaným dnem, kterým voda snadno protéká. Odkapávací jednotky se plní filtračním materiálem podle vašeho výběru. Doporučujeme filtrační materiál, který se skládá z porézní horniny s velkou povrchovou plochou pro optimální vývoj užitečných bakterií například AIRAQUA SUPERBIO 100LJednotky jsou také opatřeny vzduchovými otvory, kterými je kyslík snadno nasáván. Tím je zajištěno optimální nasycení vody kyslíkem. Vzhledem k přebytku kyslíku může v jezírku sotva existovat nedostatek kyslíku, a to ani během teplých období roku.

 Vstup 2 "závit, 63mm výstup 3 x Ø90mm max. průtok: 30 000l / h Rozměry: 990 x 416 x 1202 mm

25 500 Kč

včetně DPH