Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Frischwasser-Start 1000ml

Frischwasser-Start 1000ml

ID produktu:

jy7eg

Pro použití po výměně vody, dlouhém dešti nebo plnění rybníka. Start čerstvé vody váže škodlivé látky a obsažený vitamin B1 zajišťuje rychlé hromadění hlenu. Dělá vaši vodu šetrnější k rybám.

Sladká voda z vodovodního potrubí není čerstvá voda. Spíše je připraven pro lidskou spotřebu a může obsahovat toxický chlor pro ryby jako dezinfekční prostředek. Kromě toho mohou být z vodovodních potrubí proplachovány toxické kovové ionty (např. Měď, olovo). Oxid měďnatý ze měděných trubek je v rybách těžkým kovem.


V případě dlouhodobého deště se také umývají těžké kovy ze vzduchu. Ty zhoršují kvalitu vody a poškozují sliznici ryb, takže jsou náchylné k parazitům a bakteriím.

Výrobek váže škodlivé látky, takže nemohou proniknout do organismu ryby. Obsažený vitamin B1 zajišťuje rychlé nahromadění sliznic a činí ryby méně náchylnými k vnějším vlivům. Proto můžete tento produkt používat i po lécích nebo oslabené sliznici.

10 ml na 300 litrů objemu rybníka
Velikost balení : 1 litr na 30 000 litrů

 

660 Kč

včetně DPH