Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Genesis EVO3/750FS - gravitační

Genesis EVO3/750FS - gravitační

ID produktu:

6yva6

 Tento filtr musí být pouze 10 cm nad povrchem rybníka.

Čistá voda je základním požadavkem zdravé populace ryb. Filtrační systém Genesis je nejjednodušší cestou k dosažení optimální rovnováhy rybníků mezi rybami a biologií. Okamžitým trvalým oddělováním všech pevných částic (jako jsou výkaly, řasy, zbytky, listy, zkrátka všechny suspendované látky) ve vodě, vytváříme ideální základ pro biostage filtračního systému Genesis. Protože do tohoto biologického kroku může proniknout pouze voda bez částic, je výkon obrovský.

Způsob, jakým filtr funguje, je tak jednoduchý, že to zní téměř neuvěřitelně. Čerpadlo dodává vodu do filtru. Voda musí procházet papírovým rounem, který okamžitě zadržuje všechny plovoucí částice. Čistá voda dosáhne biostage, kde se rozpouští rozpuštěné látky, jako je amoniak a dusitan, a odtud se voda vrací do rybníka. Postupem času se filtrační rouno stále více zanáší a hladina vody ve filtru se zvyšuje. Přetečením se uvede do chodu mechanismus, který automaticky a bez elektřiny odvádí filtrační rouno, dokud není znovu dosaženo dostatečného množství vody. Tím se zabrání přetečení nebo nesprávné funkci filtru.

Bio-fáze, vnitřní buben, je naplněna jedním z nejlepších a nejúčinnějších filtračních materiálů, Hel-X, pro zvýšení biologické výkonnosti. 

Tento filtr nastavuje zcela nové standardy a jsme pevně přesvědčeni, že vám můžeme nabídnout model, který stanoví standardy kvality, zpracování a výkonu.

až do 60 000 l objemu rybníka

Doporučujeme použít 2 x EVO BLUE STREAM 18000, BLUE LIGHT PE 150/63

 

207 500 Kč

včetně DPH