Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Genesis EVO3/750L ČERPADLOVÝ

Genesis EVO3/750L ČERPADLOVÝ

ID produktu:

E219

Systém Genesis-filtr to může dosáhnout ve velmi jednoduchým způsobem optimální rovnováhy mezi rybníkem a biologií. Bezprostřední, trvalé přerušení všech pevných částic (jako jsou výkaly, řasy, nespotřebované jídlo, listy, stručně řečeno, všechny nerozpuštěné látky) 

Provoz filtru je tak jednoduchá, že to zní téměř neuvěřitelné. Čerpadlo přivádí vodu do filtru. Voda musí projít papírovým rounem, která zadržuje všechny suspendované částice. Čistá voda vstupuje do bio-systému, zde jsou degradovány rozpuštěné látky, jako je amoniak a dusitany, a odtud voda prochází zpět do rybníka.

V průběhu doby, filtrační návin papíru se ucpává a hladina vody ve filtru stoupá. Přichází k přetečení - mechanismus je uváděn do pohybu, což dále otáčí filtrační rouno automaticky a bez energie, dokud se nedosáhne opět dostatečný průtok vody.

Bio-fáze, vnitřní buben, je naplněn s jedním z nejlepších a nejefektivnějších filtračních materiálů, Hel-X, pro zvýšení biologického výkonu.

Tento filtr nastavuje zcela nové standardy kvality, provedení a výkonu.

Na těchto filtrech, je možnost napojit čerpadlo přímo nebo k podlahové vpusti a skimmeru.

 Velké filtrační komory jsou již zastaralé.

Maximální objem jezírka s koi: 45 000l

Maximální objem jezírka bez ryb (malé rybky): 90 000l 

Biobazén: 120 000l Maximální výkon čerpadla 30.000l / h

Rozměry filtrace 1130 × 730 × 984 mm

Šířka filtračního plátna 750mm

Objem filtrace 240L  

141 900 Kč

včetně DPH