Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

House of Kata Kamiac Refill Extra Large náhradní náplň

House of Kata Kamiac Refill Extra Large náhradní náplň

ID produktu:

4u6ys

Varianta krmiva:

Náplň Kamiac
 

Pro ty, kteří dříve spolupracovali s Kamiacem, je k dispozici náhradní náplň.
Náhradní náplň s 1000 gramy mikrobakteriemi a náhradní náplň s 1000 ml živnými bakteriemi.

Celkem 800 000 litrů vody

Příprava:
Mikrobakterie, které obsahují šest pečlivě vybraných různých heterotrofních bakteriálních kmenů, musí být pro použití ve vašem filtru aktivovány přidáním vody a bakteriálních živin. 1 litr „směsi“ (z vody, bakterií a živin) je vhodný pro 40 000 litrů vody v jezírku. Živé bakterie se rozmnožují nad 5 ° C.

Údržba rybníka a filtru
Pokud po použití Kamiaku nenaměříte amonium, přidejte (týdně)
Bakteriální krmení přiměřené. Pokud však naměříte amonium nebo dusitany, opakujte ošetření.

Týdně.
Pokud si přejete udržovat vodu svého jezírka v nejlepším možném stavu a pokud možno co nejčistší a bez řas , pak se 50 ml Bakteriálního krmení  rozpusťte každý týden a obsah se rozdělí přes filtrační systém.

Užívání léků
Po použití léků ve vašem jezírku je vhodné dát vašemu filtru zvláštní podporu bakteriemi z Kamiacu. Bakterie Kamiac jsou rezistentní vůči manganistanu draselnému, takže v případě možného ošetření touto látkou můžete jednoduše nechat filtry běžet, není nutné žádné zkratování. To umožňuje optimální ovládání. Kromě toho mají bakterie Kamiac jedinečnou vlastnost, díky níž jsou voda mimořádně čistá. Tato druhá kvalita způsobuje, že  ošetření pomocí Oxy-P nebo peroxidu vodíku již  není nutné. Můžete jednoduše distribuovat jeden litr směsi Kamiac na filtr 12 hodin po posledním přidání KP. Váš rybník se vyčistí, jako by jste použili zbarvení. Pokud je objem vašeho rybníka větší než 40 000 litrů, musíte to opakovat znovu.

4 890 Kč

včetně DPH