Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

House of Kata Kamiac výrobník bakterií

House of Kata Kamiac výrobník bakterií

ID produktu:

yqa2a

Varianta krmiva:

Úprava vody
Kata Kamiac

Jak kultivovat své vlastní živé bakterie.

Udržování Nishikigoi začíná vytvářením dobrého prostředí, ve kterém vaše ryby žijí. Vynikající biologická rovnováha je absolutní požadavek na kvalitu života. Na základě toho všeho je dobrá kvalita vody.

Výsledky vědeckého výzkumu: Jediný přístroj s úspěšnými výsledky testů pro rychlou aktivaci živých bakterií. Vynález, jedinečný svého druhu, s velkolepými výsledky pro pěstování živých bakterií. Konstantní, teplotně řízené klima zajišťuje dobrou fermentaci, a tedy rychlý vývoj mikro bakterií. 

Rozmnožování bakterií začíná při teplotě 5 ° C. Pěstuje se z přírodních kmenů, nedochází k manipulaci s genem, Odstraňuje škodlivé bakterie i (patogenní) houby. Poskytuje protilátky na škodlivé organismy Imunita proti určitým chemikáliím (manganistan draselný) Rychlá diverzifikace amonia a dusitanů Pomáhá odbourávat plošně řasu 

Bakteriální živina  obsahuje 8 přírodních prvků, které jsou potřebné pro přirozený proces. Tyto přírodní prvky podporují vývoj nitrifikačních bakterií.
Vhodné pro: Vyhřívaná a nevyhřívaná karanténní zařízení . Gravitační a čerpací cirkulační filtrační systémy. Přírodní rybníky s rostlinami. I akvária.

Stávající rybník

Restartování vaší filtrace co nejrychleji na začátku sezóny se ukazuje jako výzva každý rok. Tímto způsobem zlepšujete přirozené prostředí a dáváte Nishikigoimu příležitost znovu si vybudovat imunitu v nejbližší možné době. Tímto způsobem bude Nishikigoi lépe vybaven pro procházení teplejší letní sezóny a protože jsou v optimálním stavu, mohou se během tohoto období vyvíjet bez problémů ve velikosti, barvě a vzoru.

Nové filtrační systémy a osvěžování vody

 Při stavbě nového jezírka, po vyčištění filtračních systémů nebo po osvěžení určitého procenta vody z jezírka se do systému doporučuje přidat mikroorganismy.

Startovací jednotka: 250 ml Mikrobakterií + 250 ml živin pro bakterie. Dostačující na 200 000 litrů vody v jezírku.
Příprava: Mikrobakterie, které obsahují šest různých, pečlivě vybraných, heterofických bakterií, by měly být aktivovány pro použití ve vašich filtrech nebo jezírku přidáním vody a výživy. Pro 40 000 litrů postačí směs 1 litru (voda, bakterie živiny a mikrobakterie). Při teplotě nad 5 ° C se živé bakterie začnou množit.

1 Použijte misku, pokud je Kamiac 1 litr (1000 ml).
2 Do odměrky nalijte ½ litru (500 ml) teplé vody
3 Přidejte 50 ml Bakterie Nutrient. Str jemně.
4 Naplňte misku teplou vodou do 950 ml.
5 Za mírného míchání přidejte mikro-bakterie.
6 Vložte misku do držáku Kamiacu.
7 Poté nasaďte víko na vnitřní misku. Víko je opatřeno ventilem.
8 Nyní nalijte horkou vodu do prostoru mezi držákem a vnitřní miskou
9 Kamiac úplně uzavřete průhledným víkem.
10 Zapněte Kamiac.
11 Kamiac zajistí konstantní teplotu
12 Nechte tuto směs aktivovat jeden den (24 hodin).
13 Poté směs přilijte na filtry, včetně zbytku usazenin
Pozor. Vnitřní misku důkladně opláchněte horkou vodou. Nikdy nedávejte do mikrovlnné trouby!
Údržba rybníka a filtrů Pokud po použití přípravku Kamiac není testy zjištěno žádné amonium nebo dusitan, postačuje pravidelně přidávat bakterie pravidelně (jednou týdně). Pokud však je test pozitivní na amonium a dusitany, opakujte dávku ihned

Léky:

Po použití léků v jezírku je velmi důležité podporovat filtry bakteriemi z Kamiacu. Bakterie Kamialu jsou odolné proti permanganátu draselnému, takže pokud budete s touto látkou zacházet, můžete nechat své filtry zapnuté.  Kromě toho mají Kamiac Bacteria jedinečnou schopnost čistit vodu. Tato druhá kvalita znamená, že nebudete muset vybarvovat jezírko peroxidem vodíku nebo Oxy-P. Stačí přidat do filtrů 1 litr přípravku Kamiac Mix 12 hodin po poslední dávce manganistanu draselného. Váš rybník se vyjasní, jako by jste změnili barvu. Pokud má váš rybník více než 40 000 litrů, budete muset přidat druhý litr Kamiac Mix

3 760 Kč

včetně DPH