Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
Ilex Biodrum 20

Ilex Biodrum 20

ID produktu:

y7ene

MODEL 2021 S PRŮMYSLOVÝM MOTOREM A ELEKTRONIKOU

Ilex Biodrum 20 je filtrační systém s nízkou údržbou, který zajišťuje zdravou a čistou vodu v jezírku s minimální údržbou.

Má kapacitu čerpání 15 m3 za hodinu a je vhodný pro koi rybníky až do 20 m3.

Tyto bubnové filtry jsou standardně dodávány se vstupy 3x 110 mm (lze je také podle potřeby rozšířit) a 1 x 110 výstupem.

Jsou vybaveni  důmyslnou technologií bubnových filtrů a 60 litrovou biologií pro optimální pohyb vody a filtraci. Tyto filtry kombinují bubnový a biologický filtr v kompaktním pouzdře.
 

Bubnový filtr je mechanický předfiltr, který snadno odstraní velmi jemné znečištění (až 70 mikronů) z proudu vody. Druhá komora pak poskytuje výkonnou biologickou filtraci. Tato místnost je standardně vybavena 30 litry pohyblivých médií.

Filtr se skládá z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a polypropylen (PP), a jeho cílem je jednoduchým a spolehlivým způsobem zaručit perfektní kvalitu vody.

Tento bubnový filtr Combi je dodáván s biologickým materiálem, víkem, elektronikou s ochranou proti chodu nasucho a proplachovacím čerpadlem Oase.

Rozměry bubnu:

průměr 420 mm, délka 400 mm.
Maximální průtok: 20 m3 za hodinu s maximální hladinou vody v gravitačním nastavení.
Motor: 27 Nm
 

Lze nastavit jej použít jakpro čerpadlové zapojení tak na gravitaciRozměry
Délka:         900 mm
Šířka:          850 mm
Výška:        550 mm

Výška instalace nad hladinou vody 11,5 cm

Filtr je standardně dodáván se zárukou 2 roky (bez filtrační vložky)

 

 

68 200 Kč

61 800 Kč

včetně DPH