Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
Ilex Biodrum 25

Ilex Biodrum 25

ID produktu:

paqe9

Ilex Biodrum 25 je filtrační systém COMBI s nízkou údržbou, který zajišťuje zdravou a čistou vodu v jezírku s minimálními nároky na údržbu.


Tento filtr má kapacitu čerpání 25 m3 za hodinu a je vhodný pro koi rybníky až do 25 m3.

Je standardně dodáván se vstupy 3 x 110 mm a 2 x 110 výstupy

Tento kombinovaný bubnový filtr je vybaven důmyslnou technologií bubnového filtru a biologií o obsahu 150 litrú vody pro optimální pohyb  a filtraci.  Kombinuje bubnový a biologický filtr v kompaktním pouzdře.


Bubnový filtr je mechanický předfiltr, který snadno odstraní velmi jemné znečištění (až 70 mikronů) z proudu vody. Druhá komora pak poskytuje výkonnou biologickou filtraci. Tato místnost je standardně vybavena 50 litry pohyblivého materiálu.

Filtr se skládá z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a polypropylen (PP), a jeho cílem je jednoduchým a spolehlivým způsobem zaručit perfektní kvalitu vody.

 

Tento bubnový filtr  je dodáván s 50 litry pohyblivých médií, víkem, elektronikou s ochranou proti chodu nasucho a proplachovacím čerpadlem Oase.

Rozměry bubnu:

průměr 420 mm, délka 400 mm.
 

Maximální průtok:

25 m3 za hodinu s maximální hladinou vody v gravitačním nastavení.
Motor: 105 Nm
 

Lze nastavit jak v čerpadlové, tak gravitační (všimněte si, že při čerpadlovém zapojení je o 30% menší kapacita průtoku vody)


Rozměry:
Délka:                            1440 mm
Šířka:                             570 mm
Výška:                           760 mm

Výška instalace nad hladinou vody 11,5 cm (hladina vody u dna filtru je 640 mm)

Filtr je standardně dodáván se zárukou 2 roky (bez filtrační vložky)

84 500 Kč

79 900 Kč

včetně DPH