Innotec® čistič 500ml

Innotec® čistič 500ml

ID produktu:

qyjyn

Innotec® Seal and Bond Remover Foam je technický detergent ve formě pěny pro rychlé a efektivní odstranění zbytků lepidla a pro odmaštění téměř všech povrchů.
Díky tvaru pěny produkt dokonale přilne k ošetřovanému povrchu, a to i při sklonech 45 ° nebo dokonce 90 °. Pěna Seal and Bond Remover Foam funguje nejen lépe, ale také se ukazuje jako zvláště hospodárná a efektivní. Ekonomické, protože se neaplikuje na hadr, ale přímo na nečistoty. Efektivní, protože to může ovlivnit nečistoty po delší dobu.

Seal and Bond Remover Foam je vhodný pro všechny typy kovů a většinu plastů. Kromě toho lze bez rizika použít na téměř všech moderních barvách. Díky tomu je obzvláště vhodný pro odstraňování lepicích značek po odstranění samolepek, reklamních štítků, emblémů a nárazníků. I stopy po lepení po demontáži komunikačních zařízení, držáků atd. Lze bezpečně odstranit bez poškození podkladu.

Před nanesením nových samolepek, reklamních štítků nebo emblémů lze substrát kompletně očistit od mastnoty a silikonu pomocí Seal and Bond Remover Foam. Díky stabilní pěně se produkt dokonale přilne k velkým svislým povrchům, panelům a plachtám.

Seal and Bond Remover Foam je těkavý, aniž by zanechal stopy.

Ve spreji je Seal and Bond Remover Foam obzvlášť uživatelsky přívětivý a praktický.

vlastnosti:
 

  • velmi snadné použití
  • stabilní pěna. Má tedy delší dobu expozice, a to i na svislých površích
  • Napadá většinu barev a plastů jakýmkoli způsobem, a proto je univerzálně použitelná
  • profesionální výsledek čištění
  • zcela omyvatelný a rozpustný ve voděObsah: 500 ml

492 Kč

včetně DPH