Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Medicarp Health 10kg M

Medicarp Health 10kg M

ID produktu:

emuma

Varianta krmiva:

MEDICARP HEALTH

MediCarp Health je jedinečný produkt na trhu a vlajková loď JPD. Toto vysoce kvalitní kompletní krmivo je ideální volbou i při nízkých teplotách (do 6 ° C). Díky svému speciálnímu složení s enzymy a obzvláště cennou rybí moučkou je velmi dobře absorbován a tráven koi. To hraje důležitou roli na podzim, v zimě a na jaře, tj. Po většinu roku.

U mnoha druhů krmiv je vyžadována minimální teplota vody 15 ° C. Často se však přehlíží, že těchto teplot je dosahováno pouze asi tři měsíce v roce.

Mnoho složek MediCarp podporuje odolnost, například extrakt z mořských řas a droždí. Protože Koi jsou nejzranitelnější při teplotách vody mezi 6 a 15 ° C, je tato vlastnost dokonalým doplňkem snadné stravitelnosti MediCarpu při nízkých teplotách.

Kvasinky také podporují sílu a vitalitu koi. MediCarp Health je navíc obohacen o astaxanthin, který zlepšuje živé, charakteristické barvy koi.

 SLOŽENÍ:
HRUBÝ PROTEIN   37,0%
SYROVÝ TUK  6,0%
SUROVÁ VLÁKNINA    2,1% 
SUROVÁ OSA 7,7% 
VITAMIN E.   200 mg / kg  
VITAMÍN C  300 mg / kg 
FOSFOR 0,9% 
VÁPNÍK 1,4% 
SODÍK 0,3% 
 

4 700 Kč

včetně DPH