Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Medicarp Health 5kg M

Medicarp Health 5kg M

ID produktu:

ga9u9

Varianta krmiva:

Medicarp Health

MediCarp Health je jedinečný produkt na trhu a vlajková loď JPD. Toto vysoce kvalitní kompletní krmivo je ideální volbou i při nízkých teplotách (do 6 ° C). Díky svému speciálnímu složení s enzymy a obzvláště cennou rybí moučkou je velmi dobře absorbován a tráven koi. To hraje důležitou roli na podzim, v zimě a na jaře, tj. Po většinu roku.

U mnoha druhů krmiv je vyžadována minimální teplota vody 15 ° C. Často se však přehlíží, že těchto teplot je dosahováno pouze asi tři měsíce v roce.

Mnoho složek MediCarp podporuje odolnost, například extrakt z mořských řas a droždí. Protože Koi jsou nejzranitelnější při teplotách vody mezi 6 a 15 ° C, je tato vlastnost dokonalým doplňkem snadné stravitelnosti MediCarpu při nízkých teplotách.

Kvasinky také podporují sílu a vitalitu koi. MediCarp Health je navíc obohacen o astaxanthin, který zlepšuje živé, charakteristické barvy koi.

 Složení:
Hrubý protein   37,0%
Syrový tuk  6,0%
Surová vláknina    2,1% 
Surová osa 7,7% 
Vitamin E.   200 mg / kg  
vitamín C  300 mg / kg 
Phospfor 0,9% 
Vápník 1,4% 
sodík 0,3% 

2 880 Kč

včetně DPH