Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Microbe Lift® Filtrační gel 1 L

Microbe Lift® Filtrační gel 1 L

ID produktu:

bu7ud

Filtrační gel Microbe-Lift je technologickou novinkou, protože je to první produkt, který dávkuje bakterie na správném místě a udržuje je tam!

Filtrační gel rychle přilne k filtračnímu materiálu (jako jsou kuličky, biokroužky, filtrační rohože, pěna atd.) A bakterie se tam množí. To způsobí, že se filtr stane biologicky aktivnějším rychleji. Zajišťuje také rychlejší resuscitaci po čištění nebo výměně filtračního materiálu.

- Snadné použití s ​​různými filtračními materiály-
Obsahuje stejné bakterie jako Microbe-Lift Clean & Clear-
Obsahuje přírodní biopolymery, které zajišťují přilnutí bakterií k filtračnímu materiálu, což zkracuje proces vloupání až o 80%
- Rychle stabilizuje jezírko a předchází nestabilitě při čištění nebo výměně filtračního materiálu
- Možnost častějšího oplachování při velkém
zatížení - Snižuje frekvenci oplachování díky rychlejšímu odbourávání organických nečistot
- Podporuje odbourávání dusičnanů ve filtru

Filtrační gel naneste přímo na filtrační materiál. V případě filtračního materiálu s otevřenými póry nechte filtrační gel působit 1 až 2 hodiny a poté jej vložte zpět do filtru. Poté čerpadlo na 1 až 2 hodiny vypněte a vyvětrejte. Při čištění nebo výměně filtru dávkování opakujte. Pro běžnou údržbu použijte Microbe-Lift Clean & Clear.

Aplikace: Nad 10 ° C

650 Kč

včetně DPH