Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

OASE PROFICLEAR TF-L ČERPADLOVÝ EGC

OASE PROFICLEAR TF-L ČERPADLOVÝ EGC

ID produktu:

Bubnový filtr Oase Profi Clear Premium lze nainstalovat jako systém filtračního modulu, takže jej lze zcela přizpůsobit vašim potřebám. Sítový prvek poskytuje vysokou účinnost separace nečistot až do 60 μm.

 

Plně automatické ovládání se postará o nečistoty, zatímco si užijete čistý rybník. Interval oplachování a ruční oplachování lze naprogramovat podle potřeby. Pomocí ovladače bubnového filtru lze nastavit nucené proplachování, dobu proplachování a další proplachování. Pro opláchnutí 6 barů se použije vyčištěná jezírková voda. A to také díky robustní konstrukci. Filtry lze pro účely čištění snadno rozebrat. 8 samostatných sít zajišťuje snadnou údržbu.

 

Filtry jsou k dispozici v čerpadlovém připojení . Nižší konstrukční výška  filtru ve srovnání s jinými filtry umožňuje instalaci a provoz při omezeném prostoru. Ovládání lze snadno provést pomocí aplikace připojením k Easy Garden Control System (EGC). Filtr tak máte vždy po ruce (prostřednictvím aplikace). Dostanete zprávy pro případ, že by něco nebylo v pořádku a může se o to okamžitě postarat.

ROZMĚRY (D X Š X V) mm 830 x 600 x 820
VELIKOST BUBNU mm 516x370
ČISTÁ HMOTNOST kilogram 74,00
ZÁRUKA  léta 2
POČET SÍT ST 8
MATERIÁL   GRP termoset / nerezová ocel
VSTUPY   2 x 50 mm
VÝSTUPY   2 x 160 mm
PŘIPOJENÍ VÝVODU NEČISTOT A VÝTOKOVÉHO OTVORU   DN 75, DN 110
MINIMÁLNÍ PRŮTOK l / h 10000
MAXIMÁLNÍ PRŮTOK l / h 25000
INSTALAČNÍ VÝŠKA NAD HLADINOU VODY cm 40.0
DRUH POUŽITÍ   čerpací systém
OSTATNÍ   Vypouštění nečistot včetně tlačného zařízení
OPLACHOVÉ  ČERPADLO   6,0 bar 

 

Bubenový filtr OASE lze ovládat pomocí ovladače EGC pomocí smartphonu nebo tabletu.

 

Integrovaný bezpečnostní spínač hladiny

86 900 Kč

včetně DPH