Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

OASE PROFICLEAR TF-L GRAVITY EGC

OASE PROFICLEAR TF-L GRAVITY EGC

ID produktu:

egy7y

Bubnový filtr Oase Profi Clear Premium lze nainstalovat jako systém filtračního modulu, takže jej lze zcela přizpůsobit vašim potřebám. Sítový prvek poskytuje vysokou účinnost separace nečistot až do 60 μm.

 

Plně automatické ovládání se postará o nečistoty, zatímco si užijete čistý rybník. Interval oplachování a ruční oplachování lze naprogramovat podle potřeby. Pomocí ovladače bubnového filtru lze nastavit nucené proplachování, dobu proplachování a další proplachování. Pro opláchnutí 6 barů se použije vyčištěná jezírková voda. A to také díky robustní konstrukci. Filtry lze pro účely čištění snadno rozebrat. 8 samostatných sít zajišťuje snadnou údržbu.

 

Filtry jsou k dispozici v gravitaci . Nižší konstrukční výška gravitačního filtru ve srovnání s jinými filtry umožňuje instalaci a provoz při omezeném prostoru. Ovládání lze snadno provést pomocí aplikace připojením k Easy Garden Control System (EGC). Filtr tak máte vždy po ruce (prostřednictvím aplikace). Dostanete zprávy pro případ, že by něco nebylo v pořádku a může se o to okamžitě postarat.


Made in Germany - 2 roky záruka

ROZMĚRY (D X Š X V) mm 830 x 600 x 820
VELIKOST BUBNU mm 516x370
ČISTÁ HMOTNOST kilogram 74,00
ZÁRUKA  roky
POČET SÍT ST 8
MATERIÁL   GRP termoset / nerezová ocel
VSTUPY   4 x 110 mm
VÝSTUPY   2 x 160 mm
PŘIPOJENÍ VÝVODU NEČISTOT A VÝTOKOVÉHO OTVORU   DN 75, DN 110
MINIMÁLNÍ PRŮTOK l / h 10000
MAXIMÁLNÍ PRŮTOK l / h 33000
INSTALAČNÍ VÝŠKA NAD HLADINOU VODY cm 11.5
DRUH POUŽITÍ   gravitace
OSTATNÍ   Vypouštění nečistot včetně tlačného zařízení
OPLACHOVÉ ČERPADLO   6,0 bar 

 

Bubnový filtr OASE lze ovládat pomocí ovladače EGC pomocí smartphonu nebo tabletu.

 

Integrovaný bezpečnostní spínač hladiny.

91 400 Kč

včetně DPH