Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Oasis InScenio EGC Controller Cloud

Oasis InScenio EGC Controller Cloud

ID produktu:

ypy3a

Ovladač InScenio EGC řídí vaši oázu zařízení EGC přes WLAN (dosah 80 m). Operace funguje prostřednictvím tabletu nebo smartphonu. Regulátor je buď upevněn v zemi nebo připevněn ke zdi.

cloudové variantě zařízení vyžaduje přístup k přístupu na internet, a je proto přístupné prostřednictvím bezplatného cloudu OASE po celém světě. V cloudové variantě může Oase provádět vzdálenou údržbu oázových zařízení. To vám může v případě nouze pomoci ještě rychleji.

 

Aplikace OASE InScenio je naprogramována pro mobilní zařízení od iOS 7.xa Android 4.0.3. Jakmile jsou k dispozici zajímavé aktualizace, existuje nápověda ke stažení zdarma. Abyste zajistili nejlepší možný dosah připojení WLAN (2,4 GHz) ze zařízení nebo routeru, měli byste zajistit volný přenos signálu mezi smartphonem / tabletem a řadičem EGC. Větších vzdáleností lze dosáhnout pomocí standardních opakovačů. Lze připojit, ovládat a ovládat až 10 produktů podporujících EGC. Za tímto účelem musíte produkty navzájem propojit pouze propojovacími kabely EGC.

 

Součástí dodávky je 2m EGC kabel a terminátor.

 

2 roky záruka

Integrovaná WLAN anténa

Díky technologii připojení WLAN lze výkon připojených zařízení snadno a pohodlně číst a regulovat pomocí smartphonu nebo tabletu. A to s dosahem až 80 m (s volným přenosem signálu).
 

montážní materiál

Součástí dodávky je flexibilní montážní materiál pro upevnění na podlahu nebo pro montáž na zeď.
 

Odolné proti stříkající vodě

Kryt je odolný vůči stříkající vodě IP 68 do hloubky 0,1 m. To umožňuje skutečné venkovní použití.
 

EGC portu

Regulátor je vybaven 2 m kabelem EGC a připojením EGC. Tím se vytvoří rozhraní k terminálům OASE schopným EGC (čerpadla, filtry a osvětlení). Zahrnut je také terminátor.

 

Rozměry (D x Š x V) mm 130 x 90 x 40
jmenovité napětí   230 V / 50 Hz
vstup W 4
Délka napájecího kabelu m 2.00
čistá hmotnost kilogram 0,90
Záruka  léta
Rozsah WLAN (2,4 GHz) max. m 80,00
Připojení EGC   ano
Použitelnost sítě doma nebo cloudu   (Home Router) - (Cloud Router / Cloud)
Wi-Fi hotspot   ano

6 650 Kč

včetně DPH