Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Pond kyslík 2,5 kg

Pond kyslík 2,5 kg

ID produktu:

3yvez

Při vysokých teplotách v létě je v zahradním jezírku často nedostatek kyslíku (pod 5,0 mg / l). Rybník ryb proniká vodní hladinou a snaží se dýchat. Hrozí biologická havárie zahradního rybníka.

Zde je nutný rychlý zásah. S rybníkem kyslík -Plus pomáháte okamžitě a efektivně. Rybník O²-Plus přirozeně zvyšuje obsah kyslíku přirozeným způsobem a zajišťuje obnovení biologické rovnováhy. Pro úspěšné testování jsou k dispozici také testy O². Pravidelně změřte obsah O² a ujistěte se, že obsah O² je vyšší než 6,5 mg / l.

Současně se odpadní produkty zpracovávají efektivněji, čímž spolehlivě zabraňují tvorbě toxických fermentačních plynů, jako je amoniak a sirovodík. Voda rychle vyjasní a znovu bez zápachu. Produkt je také použitelný v dešťových sudech a cisternách.

Pokud je nedostatek kyslíku, přidejte 100 g k 1 000 litrům rovnoměrně rozloženým do vody v jezírku, dokud není dosaženo saturace kyslíkem nejméně 7,0 mg / l. Pokud je přidání O² nedostatečné, přidávejte médium, dokud není dosaženo hodnoty 7,0 mg / l.Nemůže být předávkován.

865 Kč

včetně DPH