Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Pond police řídící skřínka

Pond police řídící skřínka

ID produktu:

2yvyh

V této verzi máme nainstalovaný transformátor Pond Police 120 wattů. Z ovládací skříňky vede osvědčený stabilní kabel a chromové niklové ocelové šroubové spojení pro lampu.

 

Musíte pouze nainstalovat křemenné sklo a žárovky. Délka kabelu od ovládací skříňky do zásuvky je 3,0 m

 

Uvnitř byla skříň rozšířena o další jistič PL16 / 1 16B. Třetí stroj je tedy výhradně pro lampu. Dva další jističe zajišťují oba externí zásuvky. Tento ovládací skříň slouží jako základní stavební blok pro vaši zahradu. Pokud chcete přesto připojit UV lampu, můžete to udělat s předinstalovanou variantou. Kromě toho máte možnost připojit všechny své komponenty, jako jsou bubnové filtry, čerpadla a ohřívače, přes ovládací skříňku.

 

Operace je pak jednoduše pomocí spínače ve víku. Bezpečně zabezpečte svá zařízení a Koi. Zde může někdy dojít k selhání UV lampy a vzduchové čerpadlo nadále protéká skrz skříňku.


Je dodáván bez připojovacího kabelu, má krytí IP 44. Je připraven k použití po montáži na zeď. Nechte svého elektrikáře, aby jej připojil přímo k vašemu venkovnímu nebo domácímu připojení.

 

10 140 Kč

včetně DPH