Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Pond repair 2,5 kg

Pond repair 2,5 kg

ID produktu:

2eha7

Pond Repair, nová alternativa na odstranění vláknitých řas, je to biologická regulace vody. Podporuje rozvoj kvality vody a vytváří optimální životní podmínky pro všechny obyvatele rybníka.  

 

NOVINKA - nyní nezávislé na teplotě a produktivnější!

Materiál přírodního původu podporuje proliferaci mikroorganismů degradujících znečišťující látky a obohacuje vodu o cenné minerály a bioaktivní látky, které v naší zdrojové vodě chybí. Pond Repair podporuje zdraví ryb, stimuluje chuť k jídlu a podporuje nádheru barev. Obsah kyslíku se mírně zvyšuje a znečišťující látky se rozkládají rychleji.
 
Omezením znečišťujících látek jsou řasy bezpečně zničeny. Léčba řas již není nutná. Výrobek je také vhodný pro koupací rybníky , není toxický pro lidi a zvířata. Procesní zákal vody související s procesem zmizí po několika dnech a zůstane jen bezchybné křišťálové jezírko. Suspendované částice jsou vázány a absorbovány filtrem. Přírodní podmínky blízké vodě snižují stres a usnadňují přizpůsobení
ryb. Produkt neobsahuje fosfáty. Kromě toho je stabilizována uhličitanová tvrdost a hodnota PH.
 
Pokud je voda zdravá, tak jsou zdraví i její obyvatelé !!

Při první aplikaci aplikujte 250 g dvakrát měsíčně na 10 000 litrů objemu jezírka. Poté jednou měsíčně 250 g až 10 000 litrů vody v jezírku. Materiál je jednoduše posypán (rovnoměrně rozprostřen v jezírku). Při pravidelném používání ( i v zimě ) je váš rybník křišťálově čistý a bez řas. Algaecidy není nutné používat. Chrání obyvatele rybníka a životní prostředí.

 

Produkt lze použít nezávisle na teplotě.

1 132 Kč

včetně DPH