Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Pond vital 5 kg

Pond vital 5 kg

ID produktu:

syte9

Varianta krmiva:

Pond vital  Vital podporuje biologickou rovnováhu v zahradním jezírku a zabraňuje příznakům nedostatku. Obsahuje minerály, stopové prvky a vitamíny

V přírodních vodách jsou všechny prvky v rovnováze. To neplatí pro umělé vody, jako jsou naše rybníky, a v závislosti na skladování se bioelementy rychle spotřebovávají a musí je přidat majitel rybníka.

Díky intenzivním bio-procesům v zahradním jezírku se bio-prvky spotřebovávají velmi rychle a dochází k řetězové reakci. Výkon filtru klesá a biologické samočištění pokračuje v rozkladu, rybník se naklápí a pomalu umírá.

Pond Vital podporuje biologickou rovnováhu v zahradním jezírku a zabraňuje příznakům nedostatku. Přidané vitaminy a stopové prvky zvyšují buněčnou aktivitu mikroorganismů, které pak poskytují křišťálově čistou vodu a zlepšují výkonnost filtru.

Obsahuje minerály, stopové prvky a vitamíny.

Přidejte 1 000 gramů rybníka Vital na 15 000 litrů vody v jezírku každé 3 týdny. Po léčení lékem by měla být dávka zdvojnásobena.

Obsahuje minerály, stopové prvky a vitaminy: vitaminy B-CL-CU-Br-AL-K-Fe-MG-Mo-J-Li-N-Na-Sn-Ti-S-Zn a B

1 415 Kč

včetně DPH