Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

PORET Aqua 200 L

PORET Aqua 200 L

ID produktu:

vezy5

PORET® Aqua- Novinka pro bubnové filtrace

Kromě Hel-X® vám nabízíme další plovoucí filtrační média, která byla vyvinuta speciálně pro tento úkol. PORET® Aqua je nosný materiál biologického čištění odpadních vod. Optimální kultivace mikroorganismů je podporována ideálním stanovištěm v nosiči biofilmu. Toto médium by mělo být také ventilováno jako Hel-X, aby se dobře pohybovalo. Můžete jej také vložit do skrápěného filtru . Díky ploše 1 000 m² / m³ vám materiál PORET® Aqua umožňuje optimálně kolonizovat nitrifikační bakterie. Rozměry jednotlivých kostek jsou 25 mm³, pórovitost je v pořádku. Pevnost činí kostky velmi odolnými.

Filtrační médium musí volně plavat a nesmí být uloženo v sáčku na filtrační média. PORET® Aqua je velmi vhodný pro odstraňování amonia a dusitanu v poslední filtrační komoře (čistá voda) a nevyžaduje žádné čištění konstantním pohybem.

  • Plocha 1 000 m² / m³
  • Velikost: 25 mm³
  • Porozita: v pořádku
  • Barva fialová
  • 100 l PORET® Aqua postačuje na 10 000 litrů objemu rybníka

Obzvláště efektivně můžete použít PORET® Aqua v bubnovém filtru. Toto filtrační médium je ideální pro převzetí biologické části filtru.

Dokonce i v skrápěném filtru fungují kostky velmi dobře.

4 279 Kč

včetně DPH