Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Registrace čerpadel BLUE ECO

Kvalitní čerpadla Blue Eco jsou od roku 2010 nedílnou součástí světa rybníků.

Působí na svou odolnost a až o 50% nižší spotřebu energie.

Účinnost motorů je 90%.

Čerpadla Blue Eco lze použít jak mokrou, suchou, tak i v mořské vodě.

Tolerance nečistot čerpadla je 0,8 mm.

Srdcem pumpy je rotor sestávající ze 16 vysoce kvalitních neodyminových super magnetů, osa je z wolframu a titanu. Rotor je na vnější straně zesílen vrstvou uhlíkových sloučenin a je chráněn aramidovými složkami. Konce nápravy jsou opatřeny dvojitým těsněním a kluzná ložiska jsou leštěna a chráněna proti vibracím v silikonovém loži.

Těleso čerpadla je vyrobeno z termoplastu. Toto se vyznačuje vysokou stabilitou a rychlým vtipem a je zvláště odolné proti poškrábání díky své tvrdosti povrchu.

Externí řídicí jednotka ovládá čerpadlo. Díky technologii True Sine Wave to zajišťuje nejvyšší úroveň účinnosti a spolehlivosti. Zobrazuje výkon, spotřebu energie, rychlost a provozní hodiny a případné poruchy.

Každá řídicí jednotka je naložena softwarem vyvinutým University of Shenzhen a je následně certifikována. Ve stejném dechu prochází čerpadlo vlastní zkušební jízdou a je vytvořen individuální zkušební certifikát.

Kabel čerpadla má navíc elektronický stínění, což poskytuje dodatečnou ochranu před poškozením. Vnější plášť vyrobený z TPE je odolný vůči mořské vodě, takže kabel lze také nepřetržitě používat ve slané vodě.

Každé čerpadlo Blue Eco má certifikát CE a německé osvědčení o zkoušce a zkoušce TÜV.

Po uvedení do provozu musí být čerpadlo zaregistrováno online!

Bez registrace nebude čerpadlo pracovat při plném zatížení!

Můžete se zaregistrovat na adrese https://www.blue-eco.nl/de/pumpe-registrieren/ .

Pro podrobnější vysvětlení si můžete prohlédnout následující video .

Při připojování čerpadla na špinavou vodu se doporučuje použít předfiltr pro čerpadla Blue Eco před čerpadlem.

2 roky záruka (+1 rok po registraci)

Špinavá a kalcifikovaná čerpadla nejsou zárukou. Uvědomte si prosím, že opravíme zaslaná, nečištěná a odvápněná čerpadla na náklady zákazníka (44,95 EUR) nebo je pošleme zpět ve stejném stavu. Velká část všech záručních dotazů je způsobena nedostatečným čištěním a odstraňováním vodního kamene. Po vypnutí nebo vyjmutí z jezírka vyčistěte a odvápněte čerpadlo a na jaře se znovu spustí. Ve všech ostatních případech obdržíte naši neomezenou záruku, kterou my - až na několik výjimek - také v naší společnosti zpracováváme rychle a nebyrokraticky.