Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Regulátor PH mínus

Regulátor PH mínus

ID produktu:

bujy6

Varianta krmiva:

Udržujte pH v rozmezí 6,5 až 8,0. Zvýšené pH často vede k apatickému chování ryb. Příliš vysoké hodnoty pH navíc vedou ke zvýšení amoniaku v důsledku nadměrného osídlení a přetížení filtru. (Hodnoty PH nad 7,5 PH) 

Přidání PH mínus sníží pH. Vzhledem k nízkému pH je přítomno menší množství amoniaku. Regulace hodnot vody (pH, gH a kH) by měla být prováděna vždy několik dní, protože příliš rychlé změny vody mohou vést k poškození ryb a rostlin.

Použití: Nejprve stanovte tvrdost uhličitanu. Pokud je tvrdost uhličitanu pod 7 ° KH, není dostatečná vazebná kapacita kyseliny a přidání PH-mínus může vést ke snížení kyselosti. Před přidáním PH mínus zvyšte tvrdost uhličitanu na nejméně 8 ° KH. 

Dávkování: Při uhličitanové tvrdosti nejméně 8 ° KH přidejte 100 ml PH minus na 1 000 litrů vody v jezírku. Hodnota pH je 
snížena o 0,5 (např. Z PH-8 na PH-7,5). 1 litr postačuje pro 10 000 litrů na snížení hodnoty PH o 0,5. Opakujte postup další den, dokud není dosaženo požadované hodnoty pH. Před každou aplikací změřte tvrdost uhličitanu a hodnotu pH vody v jezírku.

Dávejte pozor na dávkování a dávku přesně. Ponechte dostatek času na následnou dávku, aby byla voda zcela promíchána.

399 Kč

včetně DPH