Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Startovací bakterie 1 l

Startovací bakterie 1 l

ID produktu:

6u9y8

Varianta krmiva:

Složení klasických filtračních bakterií je optimální pro každý start nebo aktualizaci filtru. Výsledky po měření jasně ukazují, že naše bakterie fungují optimálně a podle toho rychle snižují znečišťující látky. 

Tyto bakterie žijí. Při otevření láhve si toho nevšimnete. Zápach je neutrální. Bakterie zůstávají v roztoku stabilní a jsou v klidové fázi. Aktivují se pouze při vstupu do vody v jezírku.


Naše společnost filtruje bakterie které

  • čistí vodu přirozeným způsobem
  • vytvoří biologickou rovnováhu 
  • jsou rychlý startér filtrů 
  • rozkládají amonium a dusitan 
  • snížují zatížení filtru až o 80%

Bakterie aplikujte po čištění, lécích a na jaře do jezírka nebo filtru. 

Kapalné bakterie naneste přímo na filtrační materiál. Umístěte do vícesložkového filtru do předposlední komory.Usazují se ve filtračních médiích a mohou se tím optimálně vyvíjet. Po aplikaci zajistěte dobré větrání. U korálkového filtru umístěte pod síto předfiltru.

Spusťte filtr jedním litrem bakterií na 10 000 litrů objemu rybníka. Pro následné dávkování nebo po medikaci vezměte 0,5 litru na 10 000 litrů objemu rybníka. Doporučujeme doplňování měsíčně. 
Po zavedení bakterií vypněte UV a ozonové systémy na 24 hodin.

 

 

Při použití s  v jezírku dostatečně prokysličujte, protože po infiltraci filtračních bakterií se obsah kyslíku v důsledku okamžité aktivity bakterií snižuje.

369 Kč

včetně DPH