Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

SuperDrum combi bio 30

SuperDrum combi bio 30

ID produktu:

mejej

SuperDrum Combi Bio 30 má kapacitu až 20 m 3 / hodinu, standardní velikost ok 70 mikrometrů a zahrnuje objem až 110 litrů pro biologický filtrační materiál

Jak to funguje:
Voda teče do bubnového síta, které odděluje částice nečistot přes 120 mikrometrů (0,12 mm). Snímač hladiny vody měří, zda bubnem protéká dostatek vody. Pokud je obrazovka bubnu příliš znečištěná, automaticky se spustí proces vyplachování. Filtrované nečistoty jsou vysokotlakým čerpadlem automaticky odstraněny ze síta a odváděny do kanalizace prostřednictvím trysek a proplachovacího kanálu. Voda poté protéká biofiltrem, ve kterém předem sestavený vzduchový kámen zajišťuje dobré větrání, a to vše v kompaktním krytu.

SuperDrum může být zcela pohřben v zemi a může být také provozován s napájením čerpadla. Pouzdro lze snadno vybavit UV lampami.

Všechny SuperDrums jsou dodávány s víkem, proplachovacím čerpadlem a řídicí elektronikou a exkluzivními UV lampami a materiálem biofiltru.

 

Další informace
váha (kg) 70
značka Air-Aqua
Výrobce Air-Aqua BV
země výroby Holandsko
Max. Průtok (m3 / h) 20
Poznámka max. Objem rybníka koi (m3) 30
Poznámka max. Objem koupacího jezírka / vany (m3) 60
Objem biokomory (l) 110
Velikost ok (µ) 70
Vstup (mm) 3x 110
Odtok (mm) 1x 110
Odtok nečistot (mm) 1x 110
Rozměry (mm) 110x930x770
materiál Polypropylen

78 200 Kč

včetně DPH