Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
Trinokulární mikroskop BioBlue

Trinokulární mikroskop BioBlue

ID produktu:

utyta

Varianta krmiva:

Trinokulární mikroskop BioBlue vyniká svým moderním a stylovým designem. Pro profesionály nabízíme nový model. Prostřednictvím třetího okuláru máte možnost připojit kameru.

Pravděpodobně znáte problém ve vašem jezírku: vaše ryba není opticky tak dobrá, ale nejste si jisti, co chybí. Nabízíme vám řešení, abyste si to sami sami určili.

Třetí okulár vám dává možnost připojit kameru bez rušení vaší mikroskopie. Pokud na svém nátěru najdete něco, co nedokážete identifikovat, vyfotografujte, uložte jej do svého počítače a pošlete jej pouze svému veterinárnímu lékaři. Možná vám tedy může okamžitě pomoci.

Nový model obsahuje následující položky:

  • Hliníkový stativ byl vyvinut velmi stabilní a je instalováno integrované blokování, aby se zabránilo poškození čočky nebo přípravku.
  • Mikroskopy mají stůl o rozměrech 120 x 120 mm s pohyblivou vestavěnou stolicí XY XY o velikosti 70 x 28 mm.
  • Okuláry DIN WF 10 x / 18 binokulárních modelů BioBlue nabízejí ideální zorné pole.
  • 360 ° otočný objektiv se čtyřmi zvětšeními: 40x, 100x, 200x a 400x
  • Při změně zvětšení zůstává obraz centrovaný, takže vzorek je vždy dokonale osvětlen.
  • Vynikající přesnost koaxiálního hrubého a jemného nastavovacího mechanismu v kombinaci s sféricky korigovanou optikou umožňuje optimální kvalitu ostrého obrazu.
  • Všechny mikroskopy BioBlue jsou vybaveny výškově nastavitelným kondenzátorem Abbe NA 1.25 s clonou clony a držákem filtru.
  • BioBlue je vybaven nastavitelným LED osvětlením 1 Watt. Integrované dobíjecí baterie AA vydrží po dobu 60 hodin nepřetržitého provozu. Bateriový provoz je možný, mikroskopem můžete snadno vzít s sebou k rybníku a začít, nemusíte připojovat napájení.


To vám umožní rychle a snadno identifikovat nejběžnější parazity na místě.

18 560 Kč

15 900 Kč

včetně DPH