Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

AKCE
Tripond center vortex C-115

Tripond center vortex C-115

ID produktu:

ynyhy

Center Vortex C - 115 je určen pro jezírka do 35 000 l s vyšší obsádkou ryb, do 65 000 l s malým zarybněním a 115 000 l bez ryb.

Špičková mechanicko - biologicka filtrace do jezírka vyrobená ze silného laminátu. Všechny filtrační komory jsou vyspádovány a mají svůj vlastní odkalovací ventil. Každá filtrace prošla náročnou zkouškou vodotěsnosti. Velmi důležitá ve filtraci na je mechanická část - vortex kde dochází za pomoci odstředivé síly k zachycení hrubých nečistot. Vortex je odstředivka, ve které vysedimentují všechny těžší částice, protože vstup do komory je níže než přepad do další komory. Nepostradatelné v kvalitních filtrech pro zahradní jezírka je také odkalování každé komory samostatně a navíc tyto filtry pro jezírka mají komory s vyspádovanými dny a proto se odkalují beze zbytku.Ve filtrech pro jezírka s rovným dnem tohoto výsledku nemůžete docílit.

Dále voda přechází přes další komory, které jsou naplněny kvalitními filtračními materiály. V těchto komorách dochází k mechanicko - biologickému dočištění. Velice snadná montáž a obsluha.

Jednotlivé komory filtru: filtrace do jezírka

vortex
kartáče
japonské rohože
biokuličky a akvacit
Filtr lze zapojit čerpadlově i gravitačně
Cena včetně vortexu(plástve), médií(kartáče
japonské rohože
biokuličky a akvacit) , UV-C lampa TMC 110 W 

používané 2 roky.Původní cena za celek 140000kč.

140 000 Kč

67 000 Kč

včetně DPH