Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Velkoobchod

 Vážení

obchodníci a firmy podnikající v oboru stavby jezírek chov okrasných a akvarijních ryb a maloobchodní prodejci ( zverimexy, profizoo ,akvaristiky apod.)

Nabízíme velkoobchodní spolupráci zahrnující slevy na veškerý sortiment i proškolení zaměstnanců v nových filtračních technologiích.

Jsme rychle se vyvíjející firma ,která spolupracuje se špičkovými společnostmi z Holandska ,Německa, Velké Británie a Japonska.

Prodáváme kompletní sortiment pro stavby jezírek od A až do Z.

Nabízíme špičková krmiva a léčiva pro okrasné jezírkové ryby i ryby akvarijní.

Máme vlastní značku na výrobky pro úpravu vody.

V našem sortimentu naleznete výrobky od firem :

sponsors - Dutch Shrimp Contest

 máme i jiné  značky, pokud nemůžete najít určitý produkt nebo značku, pravděpodobně jej můžeme dodat. Nejlepší je kontaktovat nás ohledně požadovaného produktu.

Ze všech značek, které jsou online, máme v našem internetovém obchodě téměř všechny produkty, je však možné, že jsme se vědomě rozhodli nezahrnout určité položky do obchodu, protože nesplňují požadavky, které jsme stanovili ,jednoduše existují lepší nebo levnější alternativy. Hledáte konkrétní výrobek, ale nemůžete ho najít. Nestyďte se nám poslat email.Na tomto emailu se můžete také zaregistrovat pro velkoobchodní prodej.

   info@koifarma.cz