Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Vysavač AquaForte XL (vč. Teleskopické rukojeti a sacího potrubí)

Vysavač AquaForte XL (vč. Teleskopické rukojeti a sacího potrubí)

ID produktu:

ysany

Profesionální vysavač bazénu / jezírka pro okamžitou údržbu!
Díky vnitřnímu ponornému čerpadlu na odpadní vodu je také nasávaná voda neustále vypouštěna. Sání ve vodě se nejprve nechá projít uzavíratelným předfiltrovým sáčkem, takže se zachytí listy, řasy, větvičky, kameny, substrát atd. Tento velmi lehký odnímatelný vak se snadno odpojí pomocí hrubozubého zipu pro čištění. Voda, která prochází filtračním sáčkem, je vypouštěna do kanalizace nebo čerpána do jemnějšího filtru (například sítového filtru, bubnového filtru nebo filtru na rouno), pokud není ztráta vody žádoucí. Vypouštěcí hadice je vybavena profesionální (skleněnými vlákny) spojkou Storz. Odtoková kapacita je 7 m3 / h.

Díky 1400 W silné sací turbíně lze nasávat až do hloubky 2,5 metrů. Stabilní rukojeť a velká kola zajišťují snadnou přepravu kolem rybníka. Aquaforte XL je také jediný čistič nečistot ve své třídě, který má německý štítek GS (Geprüfte Sicherheit).

Vysavač XL je dodáván s teleskopickou rukojetí a univerzální průhlednou sací trubkou.

Vezměte prosím na vědomí, že v případě přepravy zboží s délkou a hmotností mohou být účtovány dodatečné náklady na dopravu.

 

24 990 Kč

včetně DPH