Návrhy jezírek

 

 

Zahradní a venkovní vodní plochy Vizualizace 3D

Sníte o tom, že upravíte svou vlastní jedinečnou zahradu s vodní plochou? Váš sen se nyní může splnit! Upravíme Vaši zahradu a proměníme Vaši vizi ve skutečnost:  jezírko, bazén, terasu, cestu lemovanou keři, kuchyňskou zahradu, květiny nebo ploty a další! S našimi 3D © můžete snadno vyjádřit svou kreativitu ve své zahradě díky celé řadě nástrojů v neuvěřitelně realitickém návrhu! 

Navrhneme Vám ideální bio-bazén nebo jezírko

Procesem vás provede náš návrhář. Vyberte si tvar, výšku a šířku, hladinu vody, hloubku malého a velkého bazénu atd. Poté přidáme příslušenství: žebříky, můstky a tobogány, vodopády nebo sochy.

Stavební projekt jezírka ZDARMA

Zhotovíme pro své zákazníky projekt a vizualizaci 3D jezírka přímo umístěného do terénu Vašeho pozemku a to zcela ZDARMA. Zákazník zaplatí 9.000 Kč a v případě realizace stavby naší firmou, mu bude tato částka odečtena z finální ceny.

 

V případě, že se zákazník nakonec rozhodne nerealizovat stavbu jezírka s námi, zůstává mu projekt i vizualizace za cenu 9.000 Kč, následně může adekvátní slevu (za již zhotovený projekt) požadovat u svého vybraného realizátora stavby.

Neváhejte nás kontaktovat pro splnění Vašich snů o dokonalém zahradě s vodní plochou. Tel: Šárka Stahl +420608961417, nebo email : info@koifarma.cz

Free Landscape Design Software 2018 Downloads & Reviews

Sustainable Landscape Design in Texas - Keane Landscaping