Zimní prodej koi kaprů

Zimní zázrak aneb proč u nás nakupovat kapry od října do března

V zimních měsících mají zájemci o naše kapry narozené v Japonsku jedinečnou příležitost využít naší zvláštní zimní nabídky. Stačí si od října do března objednat a zaplatit u Koi Stahla kapra a na jaře si pak vyzvednout nebo nechat doručit o pár centimetrů většího kapra bez rozdílu na ceně. To, co u nás v zimovišti kapřík přibere neplatíte.

Koi kapry totiž v zimě přesouváme do speciálního zimoviště, kde na rozdíl od ryb přezimujících venku v jezírku, nemusí díky regulované teplotě hibernovat a zůstávají “vzhůru”. Dál se tak mohou spokojeně krmit a utěšeně nabírat na velikosti. a právě ta je u koi kaprů důležitým faktorem pro jejich hodnotu.

Tento bonusový přírůstek, který od nás máte zdarma, se může lišit v závislosti na stáří jedince a také na době, kdy si kapra objednáváte. Starší ryby totiž rostou pomaleji a kapr, který má před sebou celou zimu naroste přirozeně více, než kapr, kterého si objednáte v únoru.

Pokud by kapřík zimu nepřežil, nebo by došlo ke zdravotním komplikacím, nabídneme chovateli srovnatelnou náhradu nebo vrácení peněz.