Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

O nás

Koníček který přerostl v profesionální prodej, se nezapře

Jen málo kdy se stane, že se spojí příjemné s užitečným a koníček se někomu stane zaměstnáním. Nám z firmy Koi Stahl se ale stalo právě to. Když jsme před devíti lety s koi kapry jako nadšení chovatelé začínali, neměli jsme nejmenší tušení, že jednou budeme sami dalším nadšencům dovážet na prodej kapry. A to dokonce ty originální z Japonska, kteří jsou považováni za nejlepší na světě!

Záliba a citový vztah ke každému koi kaprovi, které přerostly v založení firmy a plně profesionální servis, nám jako majitelům vydržely dodnes. To snadno pozná každý, kdo k nám přijde nakoupit - naše okrasné ryby mají ty nejlepší podmínky hlídané moderní technikou , naše krmivo pro kapry je vždy prvotřídní a spolupracujeme i s veterinární klinikou a specializovanými laboratořemi, aby ryby v naší nabídce byly vždy v perfektním stavu.

Naše náklonnost ke koi kapříkům totiž znamená, že někde bojujeme i o zdraví rybek, které by jiní více na profit orientovaní prodejci nechali svému osudu. Konečně si u nás také nemůže koupit koi kapra jen tak někdo. Rádi poradíme s vytvořením patřičných podmínek u vás doma, ale do nedostatečných naše kapry zásadně neprodáváme.

Na naší farmě Koi Stahl také pořádáme dny otevřených dveří a rádi se účastníme nejrůznějších akcí, kde seznamujeme širokou veřejnost s koi kapry a jejich chovem, krmením a s radostí, kterou už přinesli nám a našim zákazníkům.