O nás

Koníček který přerostl v profesionální prodej

Jen málo kdy se stane, že se spojí příjemné s užitečným a koníček se někomu stane zaměstnáním. Když jsme před devíti lety s koi kapry jako nadšení chovatelé začínali, neměli jsme nejmenší tušení, že jednou budeme sami dalším nadšencům dovážet na prodej kapry. A to dokonce ty originální z Japonska, kteří jsou považováni za nejlepší na světě!

Záliba a citový vztah ke každému koi kaprovi, které přerostly v založení firmy a plně profesionální servis, nám jako majitelům vydržely dodnes. To snadno pozná každý, kdo k nám přijde nakoupit - naše okrasné ryby mají ty nejlepší podmínky hlídané moderní technikou, naše krmivo pro kapry je vždy prvotřídní a spolupracujeme i s veterinární klinikou a specializovanými laboratořemi, aby ryby v naší nabídce byly vždy v perfektním stavu.

Naše náklonnost ke koi kapříkům totiž znamená, že někde bojujeme i o zdraví rybek, které by jiní více na profit orientovaní prodejci nechali svému osudu. Konečně si u nás také nemůže koupit koi kapra jen tak někdo. Rádi poradíme s vytvořením patřičných podmínek u vás doma, ale do nedostatečných naše kapry zásadně neprodáváme.

Na naší farmě Koi Stahl také pořádáme dny otevřených dveří a rádi se účastníme nejrůznějších akcí, kde seznamujeme širokou veřejnost s koi kapry a jejich chovem, krmením a s radostí, kterou už přinesli nám a našim zákazníkům.

 

Rozšiřujeme nabídku a stavíme jezírka 

V roce 2018 se naše činnost rozrostla o stavby zahradních jezírek, přírodních biotopů a koupacích nádrží. V tomto ohledu spolupracujeme s firmou Adap.cz s.r.o., která pro nás zajišťuje výkopové a stavební práce. Dále s firmou Kovpal s.r.o Proboštov, která pro nás zajišťuje zámečnické práce a výrobu svařovaných ocelových konstrukcí, potrubí, přechodů a dalších prkvů potřebných pro stavbu jezírek.

V rámci realizace jezírek a nádrží pro koi kapry jsme rozšířili sortiment v našem obchodě o potřeby pro stavbu zahraních jezírek. Většinu produktů, které v této sekci naleznete Vám můžeme nabídnout díky úzké spolupráci se slovenskými firmami JENKIE-koi farma a KOICentrum, kteří zastupují velké množství značek a společností zabývajících se aquakulturou.

Můžete nás kontaktovat a my budeme připraveni Vám pomoci. Neustále pracujeme na sebevzdělávání a zároveň se snažíme sledovat trh a svým zákazníkům nabídnout to nejlepší a nejnovější, co se ve světě objeví.