AKCE
Air- aqua Active Mix Bio 20 litrů - kanystr

Air- aqua Active Mix Bio 20 litrů - kanystr

ID produktu:

3utu2

Biologická harmonie ve vašem jezírku

Active Mix Bio je kombinací fotosyntetických a mléčných bakterií, kvasinek a stopových prvků. Tato kombinace vede přirozenou rovnováhu a biologický život správným směrem k dokonalé rovnováze. Biologická přeměna amoniaku a dusitanů na dusičnany je také silně podporována. Protože tato směs již byla aktivována, poskytuje přímý a rychlý účinek ve vašem jezírku.

Fotosyntetické bakterie:
Produkují látky, které podporují růst mikroorganismů, zejména heterotrofních bakterií. Při přeměně produkují cenné látky z organického odpadu a škodlivých látek ve vodě.
Fotosyntetické bakterie také soutěží s řasami o živiny a sluneční záření. U řas je světlo stejně jako u normálních rostlin absorbováno chlorofylem. U fotosyntetických bakterií probíhá fotosyntéza přímo v buňce. Další výhodou je, že tímto způsobem omezují růst řas.

Bakterie mléčného kvašení:
Potlačují choroboplodné zárodky a jiné škodlivé mikroorganismy a podporují rychlý rozklad organického materiálu (odpadní produkty).

Další přísady v Active Mix Bio (jako jsou kvasinky a stopové prvky) potlačují škodlivé plísně a produkují bioaktivní látky.

Jak Active Mix Bio funguje:
Biologické procesy probíhají všude. Tímto způsobem dochází k rozkladu odpadních produktů a jejich přestavbě na užitečné látky. Za různých okolností probíhá rozpad a nahromadění jiným způsobem. Nejdůležitější je zabránit degradačnímu procesu, jako je hniloba.
Ve světě mikroorganismů existují různé skupiny, užitečné i škodlivé. Je důležité, aby vždy převažovaly ty užitečné, aby se zabránilo hnilobným procesům. Přidáním Active Mix Bio dostanou prospěšné bakterie silnou podporu na úkor škodlivých mikroorganismů. Active Bio Mix tak podporuje nitrifikační účinek biologického filtru a rozklad organického materiálu.

Active Mix Bio je vyroben GMP a je zaručeně bez škodlivých mikroorganismů.

Dávkování: 100 ml/m3 měsíčně v sezóně (teplota vody od 10°C).

 

Váha (kg 21.4
Značka Air- Aqua
Doporučený max. objem koi jezírka (m3) 200
Obsah 20 l
Dávkování 100 ml/m3
EAN 8717591052791
Celní kód 30029050

7 800 Kč

4 990 Kč

včetně DPH
EAN: 8717591052791
Hmotnost: 22 kg