Air-Aqua děrovaná trubka Ø 110 mm/100 cm

Air-Aqua děrovaná trubka Ø 110 mm/100 cm

ID produktu:

abyze

Tuto bílou plastovou clonu lze nainstalovat do všech armatur nebo přírub z PVC o průměru 110 mm.

 

Díky velikosti otvorů 10 - 12 mm je trubka filtračního síta ideální pro Hel-X.

Pokud například provozujete biologickou komoru po bubnovém filtru, musíte ji zajistit tak, aby médium nemohlo dosáhnout čerpadla. Nejlépe se to dělá s naší novou filtrační sítkovou trubicí černou o průměru 110 mm. Tato filtrační trubice může být instalována do všech armatur nebo přírub z PVC o průměru 110 mm. U vstupu je sítová trubka zajištěna pružným koncovým uzávěrem.Vzhledem k velikosti otvorů 10 - 12 mm se filtrační síto nemůže ucpat a poskytuje dostatečnou bezpečnost, takže následující čerpadlo neběží nasucho.

 

Pro ty, kteří chtějí pevně a bezpečně nainstalovat sítko filtru pomocí pružného koncového uzávěru, objednejte je. Tento soubor jsme nabídli v posledních několika letech.

 

Samozřejmě je také možné připojit trubici filtračního síta k menšímu potrubí, např. 50 nebo 63 mm. Poté objednejte flexibilní koncový kryt na jedné straně a flexibilní reduktor na druhou stranu, kterou připevníte k potrubí.

 

Další aplikací filtrační trubice je použití jako koš na nečistoty. U čerpadla lze potrubí přímo přišroubovat. Flexibilní redukční pouzdro si objednejte společně se závitovým pouzdrem, které je vhodné pro vaši pumpu. Pak na ni stačí zapnout trubici.

 

 

Jak vidíte, neexistují žádná omezení v oblastech použití našeho filtrového síta. Zeptejte se, pokud máte další otázky, nebo nám dejte vědět, pokud máte nějaké další skvělé nápady.

 

650 Kč

včetně DPH
EAN: 8717605091754
Hmotnost: 1 kg