AIRDRYER 320

AIRDRYER 320

ID produktu:

gy3yr

Produkce ozonu u generátorů ozonu závisí do značné míry na vlhkosti provozního vzduchu (okolního vzduchu). Generátor ozonu založený na korónovém výboji může při 50% relativní vlhkosti generovat pouze přibližně 50 % svého maximálního výkonu.

Z tohoto důvodu je vždy vhodné používat vysoušeč vzduchu. Vysoušeč vzduchu zajišťuje kromě zvýšené účinnosti i delší životnost generátoru ozonu. Pomáhá také vyhnout se nežádoucím vedlejším produktům, jako je kyselina dusičná. Naše nové AIRDRYER 320/520 jsou také vybaveny dvěma vzduchovými filtračními polštářky na vstupech a výstupech, které lze snadno čistit. Výsledkem je, že drobné částice ze vzduchu nebo abraze z membránových čerpadel jsou zadrženy předtím, než jsou zavedeny do generátoru ozonu.

Sušičky vzduchu řady AIRDRYER jsou všechny naplněny regenerovatelným vysoušedlem. Tato má funkci indikátoru změny barvy (nasycená = zelená) a lze ji regenerovat v troubě.

PROFIDRYER je k dispozici pro bezpečnost jako prázdné bydlení. Vysoušedlo SILICA musí být před použitím naplněno. Za tímto účelem odšroubujte horní uzávěr a naplňte pouzdro asi 4 cm pod horní okraj. Po naplnění lehce poklepejte na trubku, aby se náplň dále stlačila. V případě potřeby znovu trochu naplňte, dokud nedosáhnete 4 cm pod okraj. Přiložená vložka vzduchového filtru je nyní umístěna nahoře a měla by být v jedné rovině s horním okrajem. Nyní lze víko pevně přišroubovat rukou.

Vysoušeče vzduchu jsou k dispozici ve čtyřech velikostech. Malé vysoušeče vzduchu jsou standardně vybaveny dvěma šroubovými spoji 4/6 + 6/8 mm.

PROFIDRYER má dvě přípojky s 3/8" vnitřním závitem. Jako přípojku lze volitelně použít přiložené hadicové šroubení s přípojkou 6 / 8mm. V případě potřeby je utěsnit TEFLONOVOU těsnící páskou.

DŮLEŽITÉ: Vstup je v horní části šroubovacího uzávěru. Zde je umístěn pěnový polštář vzduchového filtru, který čistí přiváděný vzduch a chrání vysoušedlo před znečištěním. Výjezd je dole!

Vzduchový filtr se po chvíli zašpiní. To by mělo být čištěno teplou vodou a jemným čističem (Prilwasser). Po úplném zaschnutí lze znovu použít.

- OBSAH VYSOUUŠEČE VZDUCHU NEVDECHŇUJTE ANI NEPOLYKEJTE!
- NESMÍ SE DOSTAT DO RUKOU DĚTEM!
- NIKDY NEOHŘÍVEJTE CELÝ SUŠIČ VZDUCHU!
- PROVOZNÍ TLAK MAXIMÁLNĚ 0,5 BAR!

 

Model Vysoušeč vzduchu 520 Profidryer 3.6 Profidryer 5.6
Obsah ml 520  3 600 5 600
Rozměry (Ø x L) mm  70 x 295  115 x 740 115 x 1140
spojení  2 x 4/6 + 6/8  2 x 3/8" IT + 6/8 2 x 3/8" IT + 6/8
 nástěnný držák  -   zahrnuta zahrnuta

4 900 Kč

včetně DPH
Hmotnost: 5 Kg