AKCE
Filtreau Combi-2 Pump

Filtreau Combi-2 Pump

ID produktu:

ge9yb

Tento kombinovaný filtr má možnost pohyblivého lůžka a Biokomoru pro hell-x nebo s originálními japonskými rohožemi.

Nízká montážní výška, mosazné trysky. Maximální průtok 10 m3/h. Vhodné pro (koi) jezírka do 20 000 litrů.

POHONNÝ MOTOR SPG XL

Náš průmyslový hnací motor SPG dodává 130 Nm. Jednotkou momentu (síla x rameno) je Newton metr. Používá se mimo jiné k označení tažné síly motoru. Tyto hnací motory jsou určeny výhradně pro naše bubnové filtry! Motory jsou na filtru namontovány s dvojitou přepážkou, aby se zabránilo jak úniku, tak deformaci.

 

UV-C HO 40 WATTŮ

Nový ponorný modul Filtreau UV-C UNOX Stainless Steel přispívá k čisté vodě v jezírku. Důmyslný design i kvalitní materiály produkují vysoké UV-C záření o vlnové délce přesně 253,7 Nm. Tato vysoká dávka záření zničí prakticky všechny bakterie, viry a plísně. Přidané chemikálie, jako je chlór, lze snížit až o 80 procent, což vede k čistší a zdravější vodě!

 

PLOVÁK Z NEREZOVÉ OCELI

Kvůli nečistotám může voda v bubnu hůře protékat přes síťku filtru. To je signalizováno plovákovým spínačem, který aktivuje funkci splachování. To znamená, že se buben začne otáčet. Trysky pak stříkají vodu zvenčí proti rotujícímu bubnu.

Pozor:
Jezírková UV-C lampa funguje asi 1 rok. Poté UV-C záření lampy značně poklesne a lampa již nebude fungovat. UV-C lampa bude stále hořet, ale záření již nebude fungovat. Čištění křemenného skla ve filtru.

Rozměry
Délka: 1005 cm
Šířka: 920 cm
Výška: 555 cm

Včetně: 

-Proplachovací čerpadlo (vnitřní)

-UV-C vestavěná jednotka 40W

65 250 Kč

57 700 Kč

včetně DPH
EAN: 7428474983156
Hmotnost: 50 kg